Connect with us

Sport

Druga darowizna dla 90 000 rodzin | Wiadomości, sport, praca

Published

on

MIEJSCE MŁODZIEŻOWE – Bank Żywności Drugiego Żniwa Mahoning Valley otrzymał w poniedziałek po południu darowiznę, która pozwoli zapewnić dziesiątki tysięcy posiłków.

Hrabstwa Mahoning, Trumbull i Columbiana z lokalnej farmy stanowej przedstawiły czek na 15 000 dolarów.

„Nasze społeczności cierpią teraz i mamy obowiązek wkroczyć i pomóc naszym sąsiadom” – powiedział w imieniu grupy Jan Cefalu, polski agent z PGR. Ona i kilka innych osób nie było w stanie uczestniczyć w poniedziałek.

Te pieniądze pozwolą na dostarczenie 90 000 posiłków w trzech hrabstwach, powiedziała Renee Fuller, dyrektor ds. Rozwoju w Second Harvest.

Każdy z agentów – łącznie 15 osób z trójkąta granicznego – przekazał 500 USD, co daje łącznie 7500 USD. Fuller powiedział, że kwota ta została skorygowana przez State Farm Foundation.

Zbiórka rozpoczęła się po tym, jak Cefalu skontaktował się z Second Harvest w sprawie darowizny, powiedział Jamie Blott, właściciel Jamie Blott State Farm w Austintown.

„Na poziomie korporacyjnym State Farm jest zgodne z darowiznami przekazywanymi przez agentów” – powiedział Blott.

Blott powiedział, że firma ubezpieczeniowa była „bardzo zaangażowana w pomoc społeczności”.

Miejscowi agenci stanowej farmy przekazują więcej niż tylko pieniądze, powiedział Fuller. Wielu agentów dostępnych w poniedziałek zakasało rękawy w przeszłości i zgłosiło się na ochotnika do banku spożywczego.

Od maja Ohio National Guard służy w banku spożywczym, pomagając w wydatkach na żywność i organizacji, powiedział Fuller.

Każdego tygodnia pojawia się około 16 000 zapytań o żywność, w porównaniu z poprzednimi 21 000 w szczytowym okresie pandemii koronawirusa.

Fuller powiedział, że w 2019 r. Cotygodniowe zapytania wynosiły około 11 000.

„Wspieranie dobrej pracy wykonanej przez Bank Żywności Second Harvest pomoże naszej społeczności stanąć na nogi” – powiedział Cefalu.

Najnowsze wiadomości i nie tylko w Twojej skrzynce odbiorczej

READ  Michał Michalski wita Aleksandara Rakasa na KSW 58

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *