Connect with us

Zabawa

Disney Plus zostanie wprowadzony w 42 kolejnych krajach tego lata

Published

on

Usługa przesyłania strumieniowego filmów Encanto Disney Plus pojawi się tego lata w ponad 40 nowych krajach.

Disney

Disney wprowadza usługę przesyłania strumieniowego Disney Plus do 42 dodatkowych krajów i 11 terytoriów, co znacznie poszerza bazę abonentów i stanowi zagrożenie dla rywali, takich jak Netflix i HBO maks..

Disney Plus osiągnął 118 milionów globalnych subskrybentów na koniec 2021 r. — przyzwoite liczby, ale zaledwie o 2 miliony więcej niż w poprzednim kwartale i wciąż blisko połowa z około 222 milionów płatnych abonentów, których Netflix ma na całym świecie, według Statista.

HBO Max i kanał kablowy HBO zakończyły rok 2021 z 73,8 milionami globalnych abonentów, New York Times zgłoszone.

Według komunikat prasowy w środęnarody dołączające do serwisu streamingowego Magic Kingdom pochodzą głównie z Bliskiego Wschodu, Afryki i Europy Wschodniej: Albanii, Algierii, Andory, Bahrajnu, Bośni i Hercegowiny, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Egiptu, Estonii, Grecji, Węgier, Iraku, Izrael, Jordania, Kosowo, Kuwejt, Łotwa, Liban, Libia, Liechtenstein, Litwa, Malta, Czarnogóra, Maroko, Macedonia Północna, Oman, Palestyna, Polska, Katar, Rumunia, San Marino, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowacja, Słowenia, Południe Afryka, Tunezja, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie i Jemen.

the-mandalorian-season-2-official-trailer-disney-mp4-00-01-50-04-still001.png

Disney Plus osiągnął 118 milionów globalnych subskrybentów pod koniec 2021 r.

Disney

Mieszkańcy Watykanu będą mogli również wykupić abonament Disney Plus.

Do terytoriów dołączających do sieci subskrybentów należą Wyspy Owcze, Polinezja Francuska, Francuskie Terytoria Południowe, St. Pierre i Miquelon Overseas Collective, Wyspy Alandzkie, Sint Maarten, Svalbard i Jan Mayen, Brytyjskie Terytorium Oceanu Indyjskiego, Gibraltar, Wyspy Pitcairn i St Helena.

Wskaźnik subskrybentów Disney Plus spadł od debiutu w listopadzie 2019 r., a jego najnowszy film animowany, Encanto, stał się wielkim hitem: dwa miliony subskrybentów z USA obejrzało film w pierwszy weekend w serwisie streamingowym, według zewnętrznego agregatora Sambaoraz ścieżka dźwiękowa skomponowana przez Lin-Manuela Mirandę osiągnął Nie 1 na listach przebojów Billboard.

READ  Dom Magdy Gessler w Kanadzie. Tak wygląda życie Magdy Gessler w Kanadzie. ZOBACZ ZDJĘCIA. To bardzo przytulne miejsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.