Connect with us

Zabawa

Debiut reżyserski Dev Patela „The Monkey Man” został sprzedany na Netflix za 30 milionów dolarów

Published

on

Netflix kupił światowe prawa do transmisji strumieniowej debiutanckiego filmu reżyserskiego aktora Dev Patela Człowiek małpa. Prawa do filmu nabył Netflix za 30 milionów dolarów. Nominowany do Oscara Dev Patel, znany z roli w takich filmach jak Slumdog Millionaire, Leo, Chappie i Osobista historia Davida Copperfielda występuje także w filmie, który niedawno zakończył zdjęcia i zostanie wydany przez Netflix w 2022 roku. Przeczytaj więcej o Człowiek małpa zajmiemy się Netflixem oraz fabułą i obsadą debiutu reżyserskiego Dev Patel poniżej.

Dev Patel Dyrektor Człowiek małpa Zakupiony przez Netflix za 30 milionów dolarów

Według raportu Deadline, umowa nie obejmuje takich obszarów, jak Hiszpania, Ameryka Łacińska, Islandia, była Jugosławia, Polska, Rosja i kraje bałtyckie, Hongkong, Indonezja, Panazjatycki PTV i Chiny, w których zawarto istniejące umowy. W filmie, którego akcja rozgrywa się w Indiach, zagra także Sharlto Copley (Dystrykt 9, Chappie) i Shobita Dhulipala (Made In Heaven, Raman Raghav 2.0) i Sikandar Kher (Romeo Akbar Walter, Aarya).

W filmie Dev Patel wciela się w postać niezwykłego bohatera, który wychodzi z więzienia i wciela się w świat pogrążony w korporacyjnej chciwości i podważaniu wartości duchowych, aby zemścić się na tych, którzy ukradli mu wszystko wiele lat temu. Plik Lew Aktor napisał scenariusz z Paulem Angunawelą i jego Hotel Mumbai Powiązany John Collee. Dev Patel wyprodukował film u boku Basil Iwanyk z Thunder Road oraz Erica Lee, Jomon Thomas, Samarth Sahni, Christine Haebler i Anjay Nagpal. Film jest koprodukcją BRON Studios (Kawałki kobiety) i Thunder Road Pictures (plik John Wick Films) we współpracy z Creative Wealth Media (Cukierkowy facet).

W oświadczeniu o wydaniu Dev Patel powiedział, że jest „podekscytowany” współpracą z Netflix przy filmie. Ma nadzieję, że publiczność odniesie się do jego historii. Powiedział, że kręcenie zdjęć podczas pandemii koronawirusa było wyzwaniem, ale możliwość reinterpretacji historii z dzieciństwa i wypełnienia ich miłością do kina akcji była „absolutną radością”. Dev Patel przyznał Człowiek małpa Producenci Basil Iwanyk i Erica Lee wspierali jego projekt od samego początku, obwiniając Aarona Gilberta z BRON o oddanie głosu takiemu jak on samemu nieudowodnionemu filmowcowi.

READ  Sonia Bohosiewicz trafiła do szpitala. Ma złamane żebra. Wypowiedź Małgorzaty Kożuchowskiej. "Co zrobiłeś?"

Dostać najnowszy Wiadomości o rozrywce z Indii i całego świata. Obserwuj swoje ulubione gwiazdy telewizyjne i aktualizacje telewizyjne już teraz. Republic World to Twoje popularne miejsce docelowe Wiadomości z Bollywood. Wejdź na stronę już dziś, aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i nagłówkami ze świata rozrywki.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *