Connect with us

Sport

Dan Poland Machine oferuje stypendium – Jamestown Sun

Published

on

Jamestown Dollars for Scholars ogłosił, że Dan Poland Machine oferuje wiosną nowe stypendium dla absolwentów Jamestown High School lub JHS-BJA Senior. Stypendium Dan Poland Machine przyznaje 1500 dolarów studentowi z pasją i motywacją do kontynuowania nauki i szkolenia w zawodzie.

„Różne branże, od spawania przez hydraulikę, murarstwo i nie tylko, są niezbędne do dalszego funkcjonowania naszych społeczności” – powiedział Brett Poland, właściciel Dan Poland Machine. „Te zawody oferują doskonałe możliwości rozwoju zawodowego, a także stymulującą intelektualnie i ambitną pracę. Patrząc w przyszłość, będzie duże zapotrzebowanie na osoby z tymi cennymi umiejętnościami, aby sprostać bieżącym potrzebom rozwijających się społeczności. Z niecierpliwością czekamy na przyznanie tej nagrody finansowej, aby wesprzeć młodego mężczyznę lub kobietę, którzy postanowią dołączyć do nas w tej społeczności doświadczonych, doświadczonych rzemieślników”.

Dan Poland Machine zaczynał jako Enzminger Builders w latach 80., kiedy Dan Poland i jego żona Vickie przejęli firmę w 2000 roku. Niedawno, gdy Dan przeszedł na emeryturę, jego syn Brett wszedł w rolę właściciela firmy.

Z biegiem lat Dan Poland Machine stał się stałym elementem w dziedzinie wysokiej jakości produkcji i napraw z naciskiem na obróbkę metali, w dużej mierze dzięki wiedzy, umiejętnościom i ciężkiej pracy swoich pracowników.

Elaine Hegland, Członek Zarządu, przyjęła darowiznę w imieniu Jamestown Dollars for Scholars.

„Praca daje studentom ogromne możliwości” – powiedział Hegland. „Stypendium Dan Poland Machine może zainspirować studentów do kontynuowania zawodowej edukacji policealnej i pomóc w pokryciu tych wydatków”.

READ  SUNfarming pozyskuje nowe finansowanie pomostowe w wysokości 9,5 mln EUR dla portfela fotowoltaicznego 20 MWp w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.