Connect with us

Zabawa

Czy Yennefer powróci w 2. sezonie Wiedźmina, jak potwierdza zwiastun?

Published

on

– Reklama –

Pierwszy zwiastun 2. sezonu Wiedźmina potwierdził powrót Yennefer i jej uwięzienie przez żołnierzy Nilfgaardu. Ale gdzie będzie, gdy zostanie znaleziony? Nic dziwnego, że udane serie książek pomijają inne media, aby rozszerzyć swój wszechświat i wykorzystać ich popularność. To była tylko kwestia czasu. Wiedźmin w swoim programie telewizyjnym. Andrzej Sapkowski, polski autor książki, nakręcił ten film i serial w Polsce w latach 2001/2002. Netflix pojawił się w 2019 roku, aby stworzyć angielską wersję.

Wiedźmin skupia się w tym sezonie na Geralcie von Rivii (Henry Cavill), tytułowym bohaterze; Yennefer von Vengerberg (Anya Chalotra), potężna czarodziejka; i Ciri (Freya Allan), księżna Cintry, której historie przecinają się pod koniec pierwszego sezonu. Te postacie to Geralt von Rivia („Henry Cavill”), tytułowy czarodziej; Yennefer von Vengerberg („Anya Chalotra”), potężna czarodziejka i Ciri („Freya Allan”), którą łączy z Geraltem prawo zaskoczenia. Netflix zdał sobie sprawę z tego, co miał Wiedźmin i odnowił go. Sezon 2 będzie dostępny w grudniu.

Jennifer dołączyła do pierwszego sezonu Wiedźmina, aby bronić Cintry przed atakiem armii Nilfgaardu. Aby to zrobić, skierowała cały swój chaos (lub magię) i stworzyła ogromny strumień płomieni, aby zaatakować armię wroga. Yennefer nie mogła się oprzeć i musiała opuścić pole bitwy. Yennefer przeżyła. To jest sprzeczne z tym, co myślisz. Fringilla namierza Yennefer. Obrazy, które pokazały ją związaną na powyższych zdjęciach, sugerują, że została schwytana. Ale gdzie go znaleziono?

To pytanie pogorszyło się, ponieważ Tissaia di Vries (MyAnna Buring) szuka Yennefer na kilka sekund przed jej pojawieniem się w zwiastunie Wiedźmina 2. Jeśli jednak Fringilla i armie Nilfgaardu ją znajdą, nie powinno być daleko od miejsca, w którym się znajduje. Jennifer jest widziana w zalesionym obszarze, co sugeruje, że mogła być zbyt daleko od pola bitwy, aby Tissaia (i jej towarzysze) mogli ją znaleźć. Ale trafiła na drogę wojska Nilfgaardu.

READ  „Trzy minuty – Wydłużenie” otwiera się dziś wieczorem w kinie Plaza Frontenac

Możliwe też, że została odkryta przez firmę Fringilli, zanim Tissaia, reszta, ją zabrała. Fringilla widzi za Fringillą ognisko, co wskazuje, że w drodze powrotnej z Nilfgaardu są już daleko od pola bitwy. Możliwość, że Yennefer została schwytana przez Dziki Gon (grupę duchów, które jeżdżą na nieumarłych koniach i galopują w kosmosie) spekulowano przed wydaniem zwiastuna. Ta teoria nie jest nieprawdopodobna.

To znacznie większe pytanie niż to, gdzie jest Yennefer. W Wiedźmińskim sezonie 2 chodzi o jej ucieczkę od nich i o to, jak dołącza do Geralta i Ciri. Zwiastun 2 sezonu Wiedźmina wystarczył, aby poczuć historię, ale nadal pozostawił wystarczająco dużo zagadek, o których fani mogli porozmawiać i niecierpliwie czekać na nowe odcinki.

– Reklama –

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.