Connect with us

Zabawa

„Czwórka. Walcz o chwałę”. Szokujące wyznanie Martina Fitcha. Po pokazie talentów doznał traumy. Został zrównany z ziemią

Published

on

„”Czwórka. Walcz o sławę„Jest prowadzony przez Natalia Szroeder telewizyjny program talentów muzycznych Polsatw którym śmiałkowie walczą ze śpiewakami z Wielkiej Czwórki. Sędziowie oceniają emocjonalne zachowanie uczestników: Natalia Nykiel, Igor Herbut i Cuba Badach. Zwycięzcą programu „The Four. The Battle of Fame” jest członek Wielkiej Czwórki, czyli piosenkarz, który miał okazję usiąść na jednym z czterech krzeseł.

„Czwórka. Walcz o chwałę”. Jury i gospodarz zaśpiewają na żywo w wielkim finale!

W finale wzięło udział dwóch utalentowanych zawodników, którzy musieli pożegnać się z serialem we wcześniejszych odcinkach. Decyzją widzów telewizyjnych i jurorów ponownie do konkursu powrócili Filip Czarnecki i Sabina Jeszka. Piosenkarka miała okazję ponownie zmierzyć się z głosem Wielkiej Czwórki. Czarnecki postanowił się spłacić i rzucił rękawicę Martinowi Fitchowi.

„Czwórka. Walcz o chwałę”. Martin Fitch mówił o traumatycznym występie na pokazie talentów

Martin Fitch W materiale przed spektaklem opowiedział swoją tragiczną historię. Piosenkarz wziął udział w jednym z pierwszych pokazów talentów w Polsce, ale jury tak mu spodobało się, że przeżycie stało się dla Fitcha traumą:

Zostałem zrównany z ziemią. Słyszałem, że wszystko w porządku, niepozorne, że mój angielski jest zrobiony z drewna.

Obejrzyj wideo
Czwórka. Walcz o sławę: Jurorka Natalia Nykiel niszczy wnuczkę legendarnego aktora!

Martin Fitch, wówczas 16-letni, był narażony na ogromne wykluczenie społeczne. Jego rówieśnicy kpili z jego porażki w programie talentów:

Obrzucali mnie obelgami: „Ty tego nie zrobiłeś”, „Biedaczysko, ty” – powiedział uczestnik.

Decyzją publiczności Martin Fitch przegrał z Filipem Czarneckim i stracił szansę na wygranie programu „Czwórka. Bitwa o sławę”.

Zobacz też: Eurowizja 2017. Martin Fitch już raz reprezentował Polskę. Zaczyna się od nowa, ale jest problem z piosenką. Plagiat? On komentuje

Kim jest Martin Fitch z „The Four. The Battle for Fame”?

Martin Fitch czy Marcin Mroziński to śpiewak pochodzący z Inowrocławia, który reprezentował Polskę na 55. konkursie wokalnym Eurowizja w 2010 roku. Piosenkarka w reportażu „The Four. The Battle of Fame” nie zdradziła, w jakim programie talentów był. Wiadomo, że Martin Fitch dwukrotnie pojawił się w polskiej edycji programu “idol„aw 2004 roku otrzymał jedną z konsekwencji programu”Szansa na sukces”.

READ  TYLKO NA PUDEŁKU: Marina śpiewa o zerwaniu z „toksycznymi związkami”. KTO MYŚLI?

'Czwórka'.  Kasia Dereń rozłożyła jury na ramionach.Fenomenalna Kasia Dereń startowała w “Czwórce. Bitwa o sławę”. Krzyknął Kuba Badach!

Podobał ci się jego występ?

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *