Connect with us

Sport

Christina Bolt 1959-2021 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

STRUTHERS – Wczesny czwartek rano, 28 stycznia 2021 r., Christina Ferro Bolt, kochająca żona Waltera Bolta, opuściła to życie zbyt wcześnie.

Urodziła się w Struthers jako córka Leonarda Ferro i Delphiny Valente i mieszkała tam przez całe 61 lat.

Czule znana jako „Tina” przez wszystkich, których znała i kochała, poświęciła swoje życie rodzinie i przyjaciołom w niekonwencjonalny sposób. Tina miała pasję do stylizacji włosów i makijażu, pasję do czyszczenia i prawdziwy entuzjazm do wykonywania telefonów. Jeśli dzwoniłeś do niej lub odwiedzałeś ją w ciągu dnia, była pewna, że ​​zetrze kurz, który nie miał szans osiąść na jej lampach Tiffany. Jednak wieczorami Tina lubiła siedzieć do późna i pić kawę, słuchać muzyki (głównie country), rozmawiać o polityce i cieszyć się tym, co najlepsze w życiu z ludźmi, których kochała. Stworzyła piękny dom, w którym zaprosiła przyjaciół i rodzinę na spotkania i gdzie opiekowała się ojcem na lata przed jego śmiercią.

Podczas gdy ona i Walter nie mieli własnych dzieci, Tina kochała swoje futrzane dzieci. Tina uwielbiała także swoje siostrzenice i siostrzeńców, jakby byli jej własnymi. Bardzo kochałeś swoją najdroższą ciocię Twizzy i bardzo za nią tęsknisz.

Tinę przeżył jej oddany mąż Walter, którego poślubiła 14 lipca 1992 roku i z którym świętowała ponad 35 lat miłości i radości. Jest uhonorowana przez jej braci Franka (Cleta Gosser) Ferro i Leonarda (Janine) Ferro von Struthers; oraz jej ukochana siostra Lucy (Ray) Valiquette z Boardman, która będzie miała miłe wspomnienia Tiny na całe życie. Ma również trzech pra-siostrzeńców, którzy mieli szczęście, że dostali jej kochający uścisk.

Tina została poprzedzona śmiercią przez jej szwagierkę Patricię Ferro i jej rodziców, którzy witali jej dom w swoich kochających ramionach.

READ  Włochy wprowadzają „Podwójność, razem” w Milano Cortina 2026 podczas ceremonii przekazania

Z powodu koronawirusa rodzina będzie miała prywatne nabożeństwo, ale tych, którzy kochali Tinę, zapraszamy do dzielenia się miłymi wspomnieniami z rodziną przez telefon, SMS lub e-mail.

Uzgodnienia dokonuje przedsiębiorca pogrzebowy Cunningham-Becker w Polsce. Kondolencje można przesyłać na stronę www.beckerobits.com.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.