Campbell przeszkadza NF; Polska wygrywa w OT; Rola irlandzka | Wiadomości, sport, praca

¯ CAMPBELL 49, NEWTON FALLS 33: CAMPBELL – Czerwone Diabły oszołomiły Shorthanded Tigers, wygrywając swój pierwszy mecz sezonu w 16 startach, kiedy strzelili gola 7: 0 pod koniec trzeciej kwarty, by przełamać 28- All zremisowali, a następnie przenieśli rozpęd do ostatniej kwarty, kiedy pokonali swoich gości 14-5.

Czołowe w lidze Tygrysy, które grały bez startujących Josha Honeycutta i Cole’a Marquette’a, spadły w klasie MVAC Gray do 9: 2 i 5: 1.

Campbell (1-15, 1-7 MVAC-Gray) strzelił dwa gole z rzędu, a następnie Skevos Kouros wykonał trzykrotny cios z połowy miejsca do końca trzeciej tercji. Kouros zdobył 20 punktów, a Collin Michaels dziewięć.

Jordan Dowling prowadził w Tigers z 15 punktami.

¯ POLSKA 54, JEFFERSON 44 (ot): JEFFERSON – The Bulldogs utrzymywały Jeffersona bezbramkowo w dogrywce, aby pokonać Falcons.

Michael Gordon wymusił dogrywkę, trafiając za 3-punkt na 10 sekund normalnego czasu do zakończenia gry przy 44. Gordon zakończył grę z siedmioma punktami.

Brody Todd prowadził Bulldogs (12-3, 7-1) z 19 punktami. Christian Colosimo dodał 12.

¯ URSULINE 88, BADGER 31: MŁODZIEŻ – Tyler Beck zdobył 17 punktów z pięcioma trzema punktami, Terrence Pankey zdobył 14 punktów, a Brady Shannon dodał 11 punktów, gdy gospodarz Irish prowadził 49-16 w przerwie i przeszedł do gry bez przeciwnika. Zwycięstwo w lidze.

Urszulanka (11-5) prowadziła 28-10 po pierwszej lekcji.

Carter Burnett zdobył osiem punktów dla Braves (3-8).

MINERAL RIDGE 55, WESTERN RESERVE 43: BERLIN CENTER – The Rams pokonali gospodarzy o osiem punktów w trzeciej i czwartej połowie, pokonując deficyt w przerwie 24:20, głównie po to, by wycofać się po rzutach wolnych.

Mineral Ridge przegrał z dobroczynnym filmem 13:17 w ostatniej kwarcie i zakończył 17:21, a Blue Devils było 5: 9. Triston Weiss zdobył 15 punktów, a Jalen Royal-Eiland dodał 14, prowadząc Rams.

READ  Białoruś i Polska dzielą się najlepszymi praktykami sztuki ludowej

Noah Klasic osiągnął szczyt gry na 18 punktów w Western Reserve, a Ryan Gordon dodał 17 punktów.

¯ SEBRING 49, EAST CANTON 46: CANTON – Trojanie pokonali gospodarzy 20-11 w ostatniej kwarcie, wygrywając poza ligą.

Dyland Johnson zdobył 18 punktów – w sumie 3 punkty – i prowadził Sebringa, który miał poduszkę 33-15 punktów nad łukiem za 3 punkty. Matt Byrd dodał dziewięć punktów za trojany (5-13).

¯ SALEM 69, MARLINGTON 66: SALEM – Brock Young zdobył 17 punktów dla kwakrów w wąskim zwycięstwie z Marlington, wygrywając 9-4 w tym sezonie i 6-1 na konferencji Eastern Buckeye.

Young miał 17 punktów, a za nim plasował się Hunter Griffith (14), Jon Null (13) i Drew Weir (11).

Casey Miller zdobył dla Dukes 23 punkty.

¯ LaBRAE 51, CRESTVIEW 49: COLUMBIANA – Wikingowie walczyli z Crestview o zwycięstwo ligowe w czwartej kwarcie.

LaBrae zbudował 14-punktową przewagę w połowie, aby złagodzić rebeliantów, których pokonali o osiem punktów w drugiej połowie.

Na czele Wikingów stanęli Landen Kiser i Devin Carter, z których każdy zdobył po 13 punktów. Aidan Stephens dodał 11.

Rebelianci byli prowadzeni przez Kirklanda Millera i Drake’a Golden’a, którzy obaj mieli w grze 19 punktów.