Connect with us

Zabawa

Były mąż obecnej żony Jacka Kurskiego dostał pracę w TVP! Koncert niepodległościowy poprowadził Tomasz Klimek

Published

on

Joanna Klimek W 2018 roku zawarła cywilne małżeństwo Jacek Kurski i został oficjalnie jako Joanna Kurska. Oblubienica i Pan Młody uznają swój związek od Boga, wziąć ślub kościelny. Uroczystość dwóch rozwodów odbyła się w r Sanktuarium w Łagiewnikach 18 lipca br. Zarówno Joanna Klimek, jak i Jacek Kurski otrzymali tak zwane rozwody kościelnewięc duchowni nie widzieli przeszkód w ponownym przeklinaniu przy ołtarzu. Wszystkim było trochę gorzej, ale Jacka to nie obchodziło.

Zobacz też: Kontrola Najwyższej Izby Kontroli w TVP. „Kurski to osoba szczególnie ufna Kaczyńskiemu, nikt nie może go skrzywdzić”.

Rodzina Kurscy spotkała się na korytarzach TVP w 2015 roku, gdzie Joanna pracowała jako dyrektor biura koordynacyjnego programu. Jacek Kurski Nie był jeszcze prezesem Telewizji Polskiej – awansował dopiero w marcu 2016 roku. Współpraca w TVP szybko stała się czymś więcej.

Tomasz Klimek był scenarzystą i reżyserem ostatniego koncertu niepodległościowego, który TVP wyemitował 11 listopada. Między innymi brali udział w pokazie Maryla Rodowicz, Kamil “prawie milion złotych darowizn” Bednarek i Krzysztof Cugowski. Nazwisko Klimka pojawia się w napisach końcowych koncertu.

Tomasz Klimek i Joanna Klimek mieli dwoje dzieci. Mężczyzna był zaangażowany między innymi w tworzenie oprawy i reklam TVP instruktor nurkowania. Jego firma ma profil na Facebooku, gdzie jest nadal dostępny Są zdjęcia z & nbspJoanną Klimek pozującą w koszulce firmowej & nbsp. Można przypuszczać, że małżonkowie zgodzili się, więc tzw. Rozwód w Kościele nie był problemem.

bDlqtulp

Poprosiliśmy o komentarz rzecznika TVP, ale nie otrzymaliśmy jeszcze odpowiedzi w opisywanej sprawie.

bDlqtulq
bDlqtulK

READ  Nent celuje w 500 000 międzynarodowych okrętów podwodnych Viaplay przed zwodowaniem w Polsce
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *