Connect with us

Zabawa

Była gwiazdą M z miłości. Marta Juras urodziła dzieci, zniknęła z TVP. Były Roznerski powróci w nowej roli

Published

onAutor: MTL Maxfilm
Była gwiazdą M z miłości. Marta Juras urodziła dzieci, zniknęła z TVP. Były Roznerski powróci w nowej roli


Marta Juras, znana jako Eryka z „M jak miłość”, była kilka lat temu koleżanką Mikołaja Roznerskiego. Zanim zostali parą w „M jak miłość”, ponieważ Eryka była jedną z kochanek Marcina, mieli prywatny związek. Z tego związku mają 9-letniego syna Antka. Rola Jurasa w „M jak miłość” zakończyła się dość szybko. Aktorka później zniknęła z telewizji, poślubiła innego mężczyznę i urodziła dwoje dzieci. Już niedługo dawna gwiazda „M jak miłość” powróci do TVP w zupełnie nowej roli. Juras zagra w serialu „Colours of Happiness”. Poznaj szczegóły.

Kim jest Marta Juras? Kim była aktorka z „M jak miłość”, która zagrała w „Colours of Happiness”?

Marta Juras z „M jak miłość” zmarła w 2014 roku i rolę Eryki Buford, przyrodniej siostry Janki (Joanna Osyda), wnuczki siostry Lucjana (nieżyjącego już Witolda Pyrkosza), Przyjechała z USA, aby odebrać dom Grabina z MostowiakówGrała trochę ponad rok. Na planie „M jak miłość” Marta Juras przeżyła miłosną historię ze swoim ówczesnym kochankiem Mikołajem Roznerskim. Podobnie jak w życiu prywatnym, połączyła w serialu swoją miłość. Niestety uczucie wypaliło się po urodzeniu syna Antka.

Sprawdź również: lubię miłość Roznerski i Kalska rozpętali burzę ze zdjęciem! Koniec spekulacji na temat ciąży Adriana

Po wyjściu z „M jak miłość” Juras odegrała ważną rolę w „Na dobre i na złe”, w którym zagrała niewidomą Romę, kochanka Adama Krajewskiego (Grzegorz Daukszewicz). Później wybrała mniejsze role w filmach i serialach. I wreszcie była gwiazda „M jak miłość” zniknęła z telewizji. Ponieważ Juras bardzo chroni swoje życie prywatne, wiadomo o niej tylko tyle, że po rozstaniu z Roznerskiem odnalazła kolejną miłość i urodziła dwoje dzieci.

Kariera aktorki została zepchnięta na dalszy plan, ale ostatnio postanowiła to zmienić. Marta Juras przyjęła propozycję ze spektaklu „Barwy szczęścia” i już niedługo pojawi się w serialu jako Gabriela Niedzielska, dyrektor szkoły Aleks (Hubert Wiatrowski). Zadebiutuje w 2301 odcinku „Barw szczęścia” (wyemitowany w TVP2 we wtorek 6 października 2020 r.), Kiedy Aldona (Elżbieta Romanowska) i Borys (Jakub Wieczorek) dowiadują się, że Dorota Kujawiak (Karina Seweryn) jest na zwolnieniu lekarskim i zastąpiona tylko przez Gabrielę.

Czy Paweł z „M jak miłość” będzie miał romans z Kingą?

Rozwijamy naszą stronę internetową poprzez wyświetlanie reklam.

Blokowanie reklam nie pozwala na tworzenie wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Kim będzie prywatnie Gabriela z „Colours of Happiness”, bohaterka Marty Juras? Nieco później okazuje się, że Gabriela to pierwsza wielka miłość Darka (Andrzej Niemyt). Homoseksualista obecnie spokrewniony z Władkiem Cieślakiem (Przemysław Stippa) zakochał się w dziewczynie. Kiedy Gabriela pojawi się w jego życiu, Darek znów poczuje się do niej trochę bardziej! Czy zmieni orientację seksualną i zostawi ukochanego Władka Gabrielę? Zostało to wyjaśnione w nowych odcinkach „Colours of Happiness” z października.

Sprawdź również: lubię miłość Rafał Mroczek nie chce romansu Pawła i Kingi! Znienawidzisz go za to


Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *