Connect with us

Zabawa

Breaking Bad może opuścić Netflix w 2025 roku

Published

on

Dawno minęły czasy, kiedy Netflix był jedyną działającą platformą streamingową. W ostatnich latach studia stworzyły własne serwisy streamingowe. W rezultacie Netflix zaczął tracić dostęp do niektórych programów, które kiedyś pomógł spopularyzować.

Breaking Bad Netflix nadal przyciąga publiczność prawie dekadę po jego zakończeniu.

SZYBKI STRZAŁ: Wyświetl krótką wersję tej wiadomości lub przesuń palcem w górę, aby przeczytać więcej.


Breaking Bad może opuścić Netflix w 2025 roku

Dobrym tego przykładem jest linia Netflixa programów Marvela, takich jak między innymi Daredevil, Luke Cage i Iron Fist. Po tym, jak Disney odniósł duży sukces na Netflix, wycofał prawa do projektów telewizyjnych i filmowych, na które udzielił licencji Netflix. Doprowadziło to do anulowania przyszłych sezonów The Defenders Saga. Teraz wydaje się, że to samo dzieje się z jednym z najpopularniejszych programów na Netflix, Breaking Bad.

Odpowiedni Okład, licencja na tytuł AMC wygasa 10 lutego 2025 roku. Przed nami jeszcze długa droga, ale ważne jest, aby zwrócić uwagę na sukces Breaking Bad i jego wciąż trwającego spin-offa Better Call Saul na Netflix. Streamer wykrwawił subskrybentów w ciągu ostatniego roku. Rozsądne byłoby, gdyby Netflix próbował zabezpieczyć programy, które pozwolą mu przede wszystkim zatrzymać subskrybentów. Stąd troska fanów o zapewnienie przez Netflix praw do tytułu AMC.

Ciekawostka: Jesse Pinkman Aarona Paula nie miał być główną postacią w Breaking Bad.

Dopóki Sony Television i Netflix nie dojdą do porozumienia, fani nadal będą spekulować, który konkurent przejmie kontrolę lub czy Sony uruchomi własną usługę streamingową, którą firma pilotowała w Polsce w zeszłym roku.

Za to, co jest warte, nie sądzimy, by telewizja Sony przekazywała prawa do Breaking Bad jakiejkolwiek innej platformie. Pamiętaj, że Netflix i Sony to wieloletni partnerzy. W rzeczywistości jeden z najlepszych filmów MCU wszechczasów, Spider-Man: No Way Home, jest na Netflix, podobnie jak trylogia Spider-Man Sama Raimiego. Nie wspominając o tym, że Netflix ma ekskluzywny sequel El Camino, a także prawa do streamowania Better Call Saul. Nie miałoby sensu, aby obydwa były dostępne na Netflix bez oryginału, zwłaszcza jeśli showrunnerzy tworzą kolejną serię prequeli na podstawie Giancarlo Esposito Gusa Fringa.

READ  Osoby niepełnosprawne obrażone filmem „Czarownice”. Warner Bros. przeprasza
Historia Waltera White’a może się skończyła, ale świat Breaking Bad jest pełen ciekawych postaci, które w równym stopniu zasługują na swój własny show.

Jednocześnie trudno się nie martwić. Netflix odwołał wiele programów i projektów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jeśli Netflix jakoś nie widzi zachęty finansowej do płacenia za zachowanie praw do jednego z najlepszych programów telewizyjnych wszechczasów, Sony nie będzie miało innego wyjścia, jak szukać gdzie indziej.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.