Connect with us

Sport

Bortniczuk mówi, że 36 krajów stawia opór w sporcie przeciwko Rosji i Białorusi

Published

on

Bortniczuk mówi, że 36 krajów stawia opór w sporcie przeciwko Rosji i Białorusi

Zachowaj wiadomości olimpijskie za darmo

Wsparcie insidethegames.biz za jedyne 10 GBP

Insidethegames.biz od prawie 15 lat przoduje w bezwstydnym informowaniu o tym, co dzieje się w Ruchu Olimpijskim. Jako pierwsza strona internetowa, która nie jest za zaporą płatną, sprawiliśmy, że wiadomości o Międzynarodowym Komitecie Olimpijskim, Igrzyskach Olimpijskich i Paraolimpijskich, Igrzyskach Wspólnoty Narodów i innych ważnych wydarzeniach są bardziej dostępne dla wszystkich niż kiedykolwiek.

Insidethegames.biz zdobyło światową reputację dzięki doskonałości swoich raportów i szerokiemu zasięgowi. Dla wielu naszych czytelników z ponad 200 krajów i terytoriów na całym świecie strona internetowa jest ważną częścią ich codziennego życia. Sygnał naszego bezpłatnego, codziennego alertu e-mail, wysyłany codziennie rano o 6:30 czasu brytyjskiego przez 365 dni w roku i docierający do ich skrzynek odbiorczych, jest tak znaną częścią ich dnia, jak pierwsza filiżanka kawy.

Nawet podczas najgorszej pandemii COVID-19 insidethegames.biz utrzymuje wysoki standard codziennego przekazywania najnowszych wiadomości z całego świata. Byliśmy pierwszą publikacją na świecie, która zwróciła uwagę na zagrożenie, jakie stanowi dla Ruchu Olimpijskiego koronawirus i od tego czasu bezprecedensowo relacjonujemy pandemię.

Ponieważ świat stopniowo wychodzi z kryzysu związanego z COVID-19, insidethegames.biz pragnie zaprosić Cię do wsparcia nas w naszej podróży poprzez finansowanie naszego niezależnego dziennikarstwa. Twoje aktywne wsparcie oznaczałoby, że możemy nadal kompleksowo informować o Ruchu Olimpijskim i wydarzeniach, które go ukształtowały. Oznaczałoby to, że możemy utrzymać naszą stronę internetową otwartą dla wszystkich. W zeszłym roku prawie 25 milionów ludzi czytało serwis insidethegames.biz, co czyni nas zdecydowanie największym niezależnym źródłem informacji o tym, co dzieje się w światowym sporcie.

Każdy wkład, duży lub mały, pomoże utrzymać i ulepszyć nasz ogólnoświatowy zasięg w nadchodzącym roku. Nasz mały i oddany zespół był w zeszłym roku bardzo zajęty obsługą przełożonych igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Tokio, co stanowiło bezprecedensowe wyzwanie logistyczne, które wyczerpało nasze ograniczone zasoby do granic możliwości.

READ  Rhoads, Polska zdobywa tytuł klubowy PV 500 500

Reszta 2022 roku będzie nie mniej pracowita i mniej wymagająca. Mieliśmy Zimowe Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie w Pekinie, gdzie wysłaliśmy zespół czterech reporterów, mamy Igrzyska Wspólnoty Narodów w Birmingham, Summer World University i Igrzyska Azjatyckie w Chinach, Światowe Igrzyska w Alabamie i kilka Mistrzostw Świata nadchodzi. Oprócz tego oczywiście w Katarze odbywają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.

W przeciwieństwie do wielu innych, insidethegames.biz jest dostępny dla każdego, niezależnie od tego, na co go stać. Robimy to, ponieważ wierzymy, że sport jest dla wszystkich i każdy powinien mieć możliwość zapoznania się z informacjami bez względu na swoją sytuację materialną. Podczas gdy inni starają się czerpać korzyści finansowe z informacji, my jesteśmy zobowiązani do dzielenia się nimi z jak największą liczbą osób. W miarę jak coraz więcej osób będzie na bieżąco śledzić wydarzenia globalne i rozumieć ich implikacje, sport będzie zmuszony do większej przejrzystości.

Wsparcie insidethegames.biz za jedyne 10 GBP — zajmie to tylko minutę. Jeśli możesz, wesprzyj nas regularną kwotą każdego miesiąca. Dziękuję bardzo.

Kontynuuj czytanie

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *