Connect with us

Sport

BIG jako pierwszy zespół zaproszony na V4 Future Sports Festival 2021

Published

on

BIG przyjął zaproszenie na V4 Future Sports Festival, ogłosiła dzisiaj organizacja.

ten CS: GO Turniej odbędzie się w Budapeszcie na Węgrzech i będzie rozgrywany w studiu offline. Zaplanowano, że rozpocznie się 14 listopada, tydzień po zakończeniu PGL Stockholm Major, wydarzenia, w którym BIG również weźmie udział.

Do Budapesztu przyjedzie łącznie 12 drużyn, aby wziąć udział w turnieju. Sinners Esports, Wisła Kraków, Team Fiend, ONYX i ENTERPRISE Esports już zarezerwowały swoje miejsca dzięki kwalifikacjom poprzez wydarzenia kwalifikacyjne.

Cztery kolejne składy zostaną ogłoszone w późniejszym terminie, a jedno zaproszenie zostanie skierowane bezpośrednio do drużyny węgierskiej. Dwie inne drużyny zakwalifikują się w turniejach kwalifikacyjnych w Polsce i na Słowacji.

V4 Future Sports Festival powraca po rocznej przerwie spowodowanej trudnościami organizacyjnymi związanymi z pandemią COVID-19. Turniej stał się popularny w 2019 roku, kiedy wystąpiły zespoły takie jak mousesports, ninja w piżamach i MIBR. W tym czasie chodziło o 300 000 euro. I tym razem pula nagród będzie taka sama. Zwycięzca zabiera połowę do domu.

Spośród potwierdzonych zespołów BIG jest obecnie najlepszym zespołem do rywalizacji na wydarzeniu Rankingi HLTV. Dlatego oczekuje się, że będą faworytami do wygrania turnieju, a występ w play-off jest koniecznością.

V4 Future Sports Festival 2021 rozpoczyna się 14 listopada, a kończy 21 listopada.

READ  Conor Benn: Josh Kelly może przegrać z Davidem Avanesyanem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *