Connect with us

Sport

BETCRIS POLAND PODWÓJNIE NAGRODZONY ZA GALĘ NAGRÓD ZAKŁADÓW – Wiadomości z europejskiej branży gier

Published

on

Czas czytania: 2 minuty

Podczas ostatniej Gali Betting Awards Betcris Poland został nagrodzony w dwóch istotnych kategoriach: debiut roku oraz najlepsze kursy na e-sport. Ta prestiżowa coroczna polska impreza odbyła się 25 stycznia w Hotelu Intercontinental w Warszawie.

Gala Betting Awards, organizowana przez Legalni Bukmacherzy, grupę lokalnych ekspertów hazardowych i afiliantów, uznawana jest za jedno z najważniejszych i rozpoznawalnych corocznych spotkań branżowych. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli polskich liderów bukmacherskich, aby docenić wszelkie wysiłki włożone w ciągły rozwój branży w takich dziedzinach jak produkt i oferta, innowacje i technologie, obsługa klienta i marketing. Betcris Polska otrzymał 3 nominacje, w tym debiut roku, najlepsze kursy na zakłady na e-sport i najlepsze kursy na piłkę nożną.

Jak zadeklarowano w uzasadnieniu nagrody za debiut roku, decyzja została podjęta w oparciu o szeroką gamę rynków kursów bukmacherskich, godną uwagi ofertę kursów e-sportowych oraz wielokrotny wybór promocji.

„Muszę przyznać, że nazwanie Betcris Poland debiutem roku było dla nas miłym zaskoczeniem. Niezmiernie cieszy nas fakt, że nasza obecność na polskim rynku została pozytywnie oceniona przez branżowych ekspertów, ponieważ oznacza to, że prace, które wykonaliśmy do tej pory od sierpnia ubiegłego roku, kiedy rozpoczęliśmy tu swoją działalność, zostały docenione. Jak powszechnie wiadomo, polski rynek hazardowy stał się bardzo konkurencyjny i działa tu kilka nowych firm bukmacherskich. Dlatego ta nagroda wiele dla nas znaczy i daje nam wiele powodów do dumy z siebie. Gratulujemy zespołowi Betcris Poland, ponieważ ta statuetka reprezentuje niesamowite zaangażowanie i pasję” – powiedział Łukasz Kieza, Head of Marketing, Betcris Poland.

Nie tylko debiut roku, ale także nagroda za najlepsze kursy na esport trafiła do Betcris Polska.

Otrzymanie nagrody za najlepsze kursy na e-sporty to dla nas ogromne wyróżnienie, zwłaszcza że w tej kategorii nominowane zostały również 4 inne marki, a Betcris pojawił się wśród nich jako jedyny debiutujący bukmacher. Od początku działalności Betcris w Polsce esport odgrywa istotną rolę w naszej strategii, dlatego bez wątpienia wiele wysiłków nadal będzie wkładanych w rozwój tego segmentu, aby zbudować jeszcze atrakcyjniejszy serwis kursów bukmacherskich i komunikację wokół niego. Mamy nadzieję, że wszystkie te działania spotkają się z pozytywnym odbiorem nie tylko ekspertów branżowych, ale przede wszystkim naszych klientów – komentuje Urszula Wasilewska, Marketing Manager Betcris Polska.

READ  Bundesliga. Krzysztof Piątek wkrótce pożegna się z Hertą?

Betcris rozpoczęło działalność na polskim rynku w sierpniu 2021 roku. Od tego czasu firma stawia sobie ambitne cele, w tym konsekwentne zwiększanie różnorodności produktów i kursów, a także deklaruje przyszłe projekty sponsoringu sportowego w Polsce.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *