Connect with us

Sport

Bangladesz należy do Korei, Polski i Malezji

Published

on

Bangladesz należy do Korei, Polski i Malezji

Bangladesz należy do Korei, Polski i Malezji

DHAKA, 25 maja 2024 (BSS) – Bangladesz dołączył do Polski, Malezji, Korei Południowej, Indonezji i Nepalu w Grupie A w 4. edycji 12-narodowego międzynarodowego turnieju kabaddi Bangabandhu Cup 2024, który odbędzie się jutro (niedziela) Shaheed Rozpoczyna się kryty stadion Suhrawardy w Mirpur.


Grupa B składa się z Iraku, Tajlandii, Sri Lanki, Kenii, Ugandy i Japonii. Podział na grupy i harmonogram turnieju zostały ustalone dzisiaj (sobota) na spotkaniu menadżerów.


Bangladesz, który zdobył tytuły w trzech ostatnich edycjach turnieju, rozpocznie swoją kampanię turniejową od zmierzenia się z silną Koreą Południową w jednym z meczów otwarcia o 16:00, a następnego dnia zmierzy się z Malezją.

Pozostałe mecze grupowe gospodarze rozegrają 29, 30 i 31 maja z Indonezją, Polską i Nepalem.


Po meczach fazy grupowej dwie najlepsze drużyny z każdej grupy zakwalifikują się do półfinałów, które odbędą się 2 czerwca, a finał zaplanowano na 3 czerwca.


Tymczasem oficjalne otwarcie turnieju odbędzie się jutro (niedziela) na miejscu meczu. Oczekuje się, że Minister ds. Młodzieży i Sportu Nazmul Hassan Papon weźmie udział w ceremonii otwarcia turnieju jako gość honorowy.


Ceremonii otwarcia będzie przewodniczył generalny inspektor policji w Bangladeszu i prezydent Bangladeszskiej Federacji Kabaddi Chowdhury Abdullah Al-Mamun.

READ  French Open bez Rafaela Nadala wciąż może być rekordowy
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *