Connect with us

Zabawa

„Autor „Fool Me Once” Harlan Coben zgadza się z Netflixem na dwie kolejne adaptacje seriali”

Published

on

„Autor „Fool Me Once” Harlan Coben zgadza się z Netflixem na dwie kolejne adaptacje seriali”

Netflix mocno stawia na Harlana Cobena, ponieważ po światowym sukcesie streamer zapalił zielone światło dla dwóch kolejnych adaptacji książek autora Oszukaj mnie razna podstawie powieści z 2016 roku pod tym samym tytułem.

Odpowiednio termin ostatecznyNetflix przyniesie Tęsknić za tobą I uciec na mały ekran, przy czym pierwszy ma wejść do produkcji wiosną 2024 r.

Coben będzie producentem wykonawczym obu seriali za pośrednictwem swojej firmy Final Twist Productions. Quay Street Productions, firma założona przez Nicolę Shindler, która była odpowiedzialna Oszukaj mnie razdokona korekty.

Tęsknić za tobąFilm, którego premiera miała miejsce w 2014 roku, opowiada o detektyw Kat Donovan, która poznaje swojego byłego narzeczonego w aplikacji randkowej, co prowadzi ją do niewypowiedzianego spisku wokół morderstwa jej ojca.

Victoria Asare-Archer, która napisała dwa odcinki Cobensa Zostań blisko Netflix napisze serial, a Sean Spencer i Isher Sahota wyreżyserują. Coben, Shindler, Richard Fee, Asare-Archer i Danny Brocklehurst są producentami wykonawczymi, a Guy Hescott jest producentem.

Harlana Cobena; Garetha Cattermole’a/Getty Images

uciecto napisał Oszukaj mnie razBrocklehurst koncentruje się na Simonie, którego życie wywraca się do góry nogami po ucieczce jego najstarszej córki Paige i znalezieniu jej pod wpływem narkotyków w miejskim parku. Poszukiwania Simona, aby dowiedzieć się, co się stało, prowadzą go do niebezpiecznego podziemnego świata, który jeszcze bardziej zakłóca jego życie.

Coben, Shindler, Fee i Brocklehurst są producentami wykonawczymi uciec.

Nadchodzące seriale będą dziewiątą i dziesiątą adaptacją wielomilionowego pięcioletniego kontraktu Cobena z Netfliksem Nieznajomy, las, niewinny, odszedł na zawsze, zostań blisko, trzymaj sięoraz rola Michelle Keegan w roli głównej Oszukaj mnie raz, który w pierwszym tygodniu obejrzało 37,1 mln kont Netflix.

READ  Polacy wzywali do zaufania młodzieży

Coben pracuje obecnie nad adaptacją swojej powieści z 2004 roku Tylko spojrzeniejak ujawnił w niedawnym wywiadzie dla Czasy Radia.

„Mamy jeszcze kilka osób [books] Lewy! Obecnie robimy taki w Polsce na podstawie mojej książki Tylko spojrzeniekręcimy i Netflix Polska nad tym pracuje [it]” powiedział, dodając: „Wierz lub nie, ale pracuję także nad jednym w Ameryce Południowej”.

Tylko spojrzenie Skupiamy się na kobiecie, której całe życie się zmienia, gdy pewnego dnia zabiera do domu serię zdjęć i znajduje jedno, które nie pasuje.

Coben kontynuował: „Nie ma wątpliwości, że będę współpracować z Nicolą, jeśli Netflix będzie chciał nas z powrotem, co, miejmy nadzieję, sprawią wszyscy widzowie [Shindler]Ryszard [Fee] i Danny’ego [Brocklehurst] do co najmniej jednego lub dwóch kolejnych. Chcemy to zachować; Kiedy tylko możemy, uwielbiamy takie coroczne wydarzenia.”

Oszukaj mnie raz, Transmisja strumieniowa, Netflix

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *