Connect with us

Sport

Atlantyda Martins, ofensywny atak Polski za bardzo dla Oak Hill

Published

on

20 maja – POLSKA – Kiedy po raz pierwszy pojechała do zawodników gry, wydawało się, że polski miotacz Atlantis Martin miał w środę trudny start.

Następnie wykonała pierwszy ze swoich 12 strikeoutów, wypadła z pierwszego jamu inningowego i pomogła Rycerzom pokonać Raidersów 13-3 w bezkonferencyjnym meczu softballu w Polskiej Regionalnej Szkole Średniej.

„Jestem do tego trochę przyzwyczajony, ponieważ – nie chcę przez to powiedzieć, że zawsze mam złe rundy na początku, ale zazwyczaj mam trudny start, a potem się wycofuję” – powiedział Martin, jeden z juniorów. „Jednak dobrze jest móc mnie wyciągnąć i zdecydowanie pomaga to również zespołowi”.

Knights (5-2) nie tracili czasu na ofensywę w pierwszej rundzie.

Freshman Khloe O’Leary rozrusznik serca. Wplątała bramkarza przez bramę, aby zdobyć podwójną przewagę, zajęła trzecie miejsce na singlu Bloop Gabby Bolduc, a następnie spotkała starszą siostrę Kaylin O’Leary na parterze RBI.

Polska trenerka Katrina Seeley określiła wczesne przestępstwo jako „cudowne”.

„Nie było nas już jakiś czas, więc myślę, że to jest coś, co wiem, że możemy zrobić, kiedy wrócimy razem i wyjdziemy na boisko” – powiedziała. “Zwykle potrzeba kilku rund, ale łączą się, wymachują kijem i uderzają piłkę.”

Polacy rozpoczęli mecz od ośmiu runów w dolnej tercji przeciwko starterowi Raiders (3-7) Mii Valliere. Gretchyn Paradis, dziewiąty batsman, wyszedł na spacer, a potem Khloe O’Leary poszedł z singlem, a Bolduc poszedł załadować bazy.

Jeden przejazd zdobył przepustkę, Kaylin O’Leary i Emma Bunyea oboje mieli single RBI, Emma Gagne przejechała dwa kolejne jednym przejazdem, inna passa zdobyła jeden przejazd, a Khloe O’Leary przejechała kolejnym w ostatnich dwóch biegach inningu singla.

„Niekoniecznie czuję się w ten sposób przez cały czas, ale na pewno czuję, że kiedy zaczynam, reszta zespołu po prostu pójdzie w jego ślady” – powiedział O’Leary. „Ale jeśli tego nie zrobię, przez resztę drogi będziemy mieć świetny skład”.

READ  Michael James Midkiff 1970-2021 | Wiadomości, sport, praca

Najeźdźcy wykonali trzy inningi i mieli siedem w grze.

„To tylko jedna z tych rzeczy. Po prostu zajmujesz jedno miejsce na raz i jedno pole na raz, uderzasz za drugim i jedziesz stamtąd” – powiedział Don Theriault, trener Oak Hill. „To znaczy, kiedy popełnisz błąd lub dwa, oni zwykle schodzą na dół, ale tak długo, jak wstają i przejdą do następnego miejsca, to wszystko się liczy. I nie wspominając o tym, że Polska to dobry zespół, poznaj ich”. Piłka ciężko. Nie możesz im tego odebrać. “

Raiders odrobinę odrobili straty na czwartym miejscu i ostatecznie włamali się do tablicy wyników. Kelsey Young, który uwolnił Valliere’a po trzecim na skoczni, wyprowadził z ramy pojedynczym, zajął drugie miejsce na parterze, trzecie przez pomyłkę i wrócił do domu na czas, aby zdobyć bramkę, gdy Valliere popadł w kiepski stan.

Rycerze odpowiedzieli własnym biegiem pod koniec czwartego. Bunyea popełnił błąd i trafił na singiel Gagne’a.

W piątym biegu Polska zaliczyła jeszcze dwa przejazdy. Paradis wydał jednorazowy singiel i napotkał twardego przeciwnika Khloe O’Leary, co spowodowało błąd w Oak Hill. Potem O’Leary wrócił do domu sam Bolduc’s Bunt, co doprowadziło do kolejnego błędu.

Raiders dotarli do Martina na szóstym miejscu i trafili na cztery single out (Adelle Surette, Young, Nataleigh Moody, Peighton Theriault), zdobywając dwa punkty. Martin doszedł do siebie i znokautował kolejnych dwóch pałkarzy, aby zakończyć rundę.

Następnie Martin poprowadził do centrum z biegiem do domu w parku na końcu szóstego miejsca. To był jej pierwszy cios przy czwartym uderzeniu.

„Myślę, że to zdecydowanie była duża część mojej frustracji” – powiedział Martin. “Przyczyniła się do tego frustracja związana z brakiem gola na początku, a następnie strzeleniem dużej bramki.”

READ  UE stawia opcje karania sprzeciwu Polski wobec prawa blokowego

Martin rzucił 1-2-3 górę siódmego, włączając strikeouty, aby rozpocząć i zakończyć frame. Pierwsze dwie rundy były jej jedynymi darmowymi podaniami w grze i rozrzuciła sześć trafień.

„Normalnie rzuciłbym więcej niż szybką piłkę i zmianę, ale zdecydowaliśmy się dzisiaj po prostu zagrać moją szybką piłką i to zadziałało” – powiedział Martin. „Strefa uderzenia nie była tak szeroka, jak bym chciał, ale była całkiem dobra”.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *