Atak Dukesów w drugiej połowie prowadzi do remisu z Saint Mary’s

MORAGA, Kalifornia – W czwartkowe popołudnie kobieca drużyna piłki nożnej Jamesa Madisona zdołała w drugiej połowie zremisować 1:1 z Saint Mary’s w meczu pozakonferencyjnym, mimo że do przerwy przegrywała.

Dukes przeszli do stanu 2-1-2, a Gaels zremisowali po raz pierwszy w sezonie, ustanawiając swój rekord 2-2-1.

Junior SheaCollins strzelił gola dla Dukes, prowadząc jednocześnie atak trzema z siedmiu strzałów JMU. Senior w czerwonej koszuli Aleksandra Blom spędził na bramce całe 90 minut i dwukrotnie obronił.

Jak to się stało

• Gaels mieli pierwsze okazje w meczu, oddając w siódmej minucie dwa strzały w odstępie dziewięciu sekund. Blom padł na ziemię, aby sparować pierwszy strzał w prawy dolny róg siatki, po czym skoczył na drugą stronę bramki, aby sparować drugi strzał.
  • Na 101 sekund przed końcem pierwszej połowy drużyna Saint Mary’s przełamała bezbramkowy remis, gdy Briana Salvetti strzelił głową, która minęła Bloma i wpadła do bramki, zapewniając sobie prowadzenie 1:0 do przerwy.
  • Senior w czerwonej koszuli Suwaibatu Mahomet Pierwszy strzał JMU w meczu oddał w 57. minuciet minucie, kiedy pokonał bramkarza SMC w pojedynku jeden na jednego, po czym o włos minął bramkę, gdy piłka przeleciała obok prawej krawędzi.
  • Zespół Dukes wyrównał w 66. minuciet minucie po wymuszonym rzucie rożnym. student pierwszego roku Jeanette Fieldsend wykonał rzut rożny i umieścił piłkę w polu karnym, gdzie Mohammed skierował piłkę do Collinsa, który z kolei sam skierował piłkę do siatki.
  • JMU pokonało SMC 7:2 w drugiej połowie, a Collins ponownie trafił do siatki w 80. minuciet Minuta na prowadzenie, które zostało uratowane.
  • 83około Minuta dobiegła do 84t Minuta z trzema rzutami rożnymi od ucznia drugiego roku Dukes Jordana Yangsa Aby utrzymać wynik, strzał wymagał interwencji nurkowej Taylora Polanda.

Szybkie fakty

• Wszystkie dziewięć bramek JMU w tym sezonie padło w drugiej połowie.
  • W JMU było sześć wezwań na spalonego, w porównaniu do dwóch w SMC.
  • SheaCollins strzelił dwa gole w pierwszych pięciu meczach sezonu, co równa się wynikowi z sezonu sprzed roku.

Cytat głównego trenera Joshua Walters, senior

– Podobała mi się druga połowa i intencja zawodników w meczu. Nadal się doskonalimy i walczymy.”

Następny

Dukes będą kontynuować swoją dynamikę w Kalifornii w niedzielę 3 września, zmierząc się z numerem 8 Santa Clara o 16:00 ET/13:00 PT. Mecz będzie transmitowany na platformie ESPN+.

READ  Myśleli, że łatwo będzie nas pokonać, gdy indyjska drużyna toruje sobie drogę do srebrnego mostu