Connect with us

Sport

Anna L Misel 1947-2023 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

Anna L Misel 1947-2023 |  Wiadomości, sport, praca

NILES — Anne L. Misel, lat 75, zmarła w piątek, 10 marca 2023 r. w domu hospicjum Hospicjum Doliny w Polsce.

Urodziła się 10 czerwca 1947 roku w Fall River w stanie Massachusetts jako córka Albana i Corinthe Hardy’ego Richarda.

Anne uczęszczała do Bridgewater State College w Bridgewater w stanie Massachusetts i uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie pracy socjalnej na Youngstown State University w 1995 roku. Była zatrudniona jako pracownik socjalny, ostatnio w szpitalu Belmont Pines w ramach programu szpitalnego. W 2017 roku przeszła na emeryturę.

Praca z dziećmi, młodzieżą i ich rodzinami wzbogacała Anię. Nawiązała też przyjaźnie, które przetrwały do ​​emerytury. Amy Bowers, która pracowała z Anne, i jej rodzina zawsze zajmowały szczególne miejsce w sercu Anne.

Anne przez 19 lat pracowała również jako asystentka dentystyczna i recepcjonistka w John N. Fusco DDS w Niles.

Anne poślubiła Richarda C. Misela (Ricka) 30 listopada 1968 r. W katolickim kościele św. Jana Chrzciciela w Fall River. Podczas 53-letniego małżeństwa wielokrotnie podróżowali do Nowej Anglii. Po przejściu na emeryturę Rick i Anne lubili podróżować do Nevady, Florydy, Kalifornii i Hawajów.

Przez sześć lat w latach 80. rodzina była związana z Warren Junior Military Band, a ich syn Patrick grał na trąbce, idąc w ślady ojca. Był to miło i aktywnie spędzony czas dla całej rodziny.

W 1985 roku wyjechali do Europy na konkursy orkiestr dętych. W każdym mieście zostały dobrze przyjęte. Do wyprawy dołączyła jego babcia, Helen Misel.

Anna była członkinią kościoła katolickiego św. Szczepana w Niles, Eucharystii i członkiem-założycielem Komitetu Reach-Out. Była także członkinią Katolickiego Klubu Kobiet Niles i pełniła funkcję skarbnika w latach 90. Anne była prezenterką rozdziału Niles Compassionate Friends po śmierci swojej córki Pameli Ann.

Będzie jej bardzo brakowało mężowi Richardowi; ich syn Patrick Misel i jego żona Kathy z Polski; oraz dwoje wnucząt, Michael i Gina, którzy przynieśli Anne ogromną radość i dumę. Obserwowanie, jak dorastają i rozwijają miłość do muzyki, było świetną zabawą. Obaj poszli za dziadkiem i ojcem i grali na trąbce. Przeżyła również jej szwagier, Ronald Misel z Niles; i wielu siostrzeńców i siostrzeńców, pra-siostrzenic i pra-bratanków, kuzynów i przyjaciół.

Jej rodzice poprzedzili ją śmiercią; dwoje dzieci, John i Pamela Anne Misel; jej brat Robert A. Richard i jego żona Patricia Henaire Richard; oraz jej teściowie, Walter i Helen Havaich Misel.

Przyjaciele mogą dzwonić do domu pogrzebowego Josepha Rossi and Sons w Niles we wtorek, 14 marca 2023 r., w godzinach od 17:00 do 19:00.

Chrześcijański pogrzeb odbędzie się w środę 15 marca 2023 r. o godzinie 13:00 w kościele katolickim św. Szczepana w Niles, poprzedzony nabożeństwem modlitewnym o godzinie 12:30 w domu pogrzebowym.

Pochówek odbywa się w Stephansfriedhof.

Darowizny rzeczowe można przekazywać na rzecz Funduszu Stypendialnego im. Roberta Richarda, c/o Trustees of Fall River High School Alumni Scholarship, PO Box 2519, Fall River, MA 02722.

Przygotowania prowadzi Dom Pogrzebowy Joseph Rossi and Sons w Niles. Rodzina i przyjaciele mogą odwiedzić stronę www.josephrossifuneralhome.com, aby zobaczyć ten nekrolog i złożyć kondolencje rodzinie Anne.

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *