Connect with us

Sport

Angela Cortel 1931-2022 | Wiadomości, sport, praca

Published

on


NILES – Angela Cortell, lat 91, zmarła we wtorek 22 listopada 2022 roku w domu opieki Hampton Woods w Polsce.

Urodziła się w Niles 2 listopada 1931 roku jako córka Nicka i Mamie Flora Cortell.

Angela ukończyła Niles McKinley High School w 1949 roku, gdzie później uczyła w ich systemie szkolnym przez 34 lata. W 1972 roku uzyskała tytuł magistra na Uniwersytecie Stanowym w Youngstown.

Po przejściu na emeryturę przez siedem lat pracowała jako nauczycielka w niepełnym wymiarze godzin na Youngstown State University.

Była członkiem kościoła Matki Bożej z Góry Karmel w Niles, NEA, OEA, SCOPE i Towarzystwa Historycznego Niles. Angela uwielbiała podróżować i chodzić do kasyna.

Będzie jej bardzo brakowało dwóm braciom, Dominickowi Cortellowi z Florydy oraz Nickowi Cortellowi i jego żonie Radon z Kalifornii; oraz kilka siostrzenic i siostrzeńców.

Jej śmierć poprzedzili jej kochający rodzice i brat, Phil Cortell.

Przyjaciele mogą dzwonić w poniedziałek 28 listopada 2022 r. od 8:30 do 9:30 w domu pogrzebowym Josepha Rossi and Sons w Niles. Chrześcijańskie nabożeństwo pogrzebowe odbędzie się w poniedziałek o godzinie 10:00 w kościele Matki Bożej z Góry Karmel w Niles, poprzedzone nabożeństwem modlitewnym o godzinie 9:30 w domu pogrzebowym.

Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Miejskim w Niles.

Darowizny rzeczowe można przekazywać na rzecz Mount Carmel Church Building Fund Project 20/20, 381 Robbins Ave., Niles, OH 44446.

Rodzina i przyjaciele mogą złożyć kondolencje i zapalić świeczkę, odwiedzając stronę www.josephrossifuneralhome.com.

(specjalna wskazówka)

READ  Federica Pellegrini jest zarażona koronawirusem
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.