Connect with us

Sport

Andrea L. Finkler 1977-2020 | Wiadomości, sport, praca

Published

on

HUDSON – We wtorek 29 grudnia 2020 r., W piękny słoneczny zimowy dzień, Andrea Leigh Woolley Finkler wróciła do domu, aby być ze swoim Panem i Zbawicielem. Przez cztery lata dzielnie walczyła z neuroendokrynnym rakiem trzustki i nadal żyła pełnią życia, oddając cześć Bogu przez cały ten proces. Zmarła spokojnie ze swoją kochającą rodziną u jej boku w Siedman Cancer Center w Cleveland.

Andrea żywiła dziką miłość do życia, rodziny i Boga. Była inspiracją dla wszystkich, którzy ją znali, zwłaszcza dla tego, jak żyła przez ostatnie cztery lata. Nigdy nie pozwoliła, by cokolwiek ją przygnębiło lub powstrzymało ją od życia w pełni.

Andrea urodziła się 7 października 1977 roku w szpitalu St. Elizabeth Youngstown jako córka Alana i Janice Tarantino Woolleyów.

W 1996 roku ukończyła Boardman High School, gdzie była członkiem Orkiestry BHS. Następnie kontynuowała naukę na Uniwersytecie Stanowym w Youngstown i ukończyła licencjat z farmacji na Uniwersytecie w Toledo, gdzie poznała miłość swojego życia, Michaela D. Finklera. Byli szczęśliwym małżeństwem w 2004 roku i rozpoczęli karierę farmaceutyczną w Johns Hopkins Medical Center w Baltimore w stanie Maryland.

W 2009 roku przenieśli się do Ohio, a ich rodzina dorastała z trzema pięknymi chłopcami. Andrea kontynuowała karierę farmaceutki wraz z mężem w Szpitalach Uniwersyteckich w Cleveland.

Andrea uwielbiała spędzać czas ze swoją kochającą rodziną, zajmować się ogrodnictwem, biegać maratonami, podróżować, przebywać na zewnątrz, biwakować i wędrować.

Była oddaną członkinią Hope Community Church w Hudson i namiętną miłośniczką Jezusa Chrystusa. Andrea była naprawdę pokorną i życzliwą osobą, prawdziwą, życzliwą duszą z szerokim uśmiechem, który potrafił rozjaśnić każde pomieszczenie. Rzuciłaby wszystko, by pomóc drugiemu w potrzebie. Jej życie nadal jest niezwykłym przykładem dla nas wszystkich, a zwłaszcza dla jej synów. Będzie tęsknić za nią na zawsze.

READ  Mistrzostwa Świata FIFA 2022 - Kwalifikacje europejskie - Węgry v Polska Zapowiedź i prognoza

Andrea została poprzedzona śmiercią przez jej dziadka ze strony matki, Franka Tarantino; Dziadkowie ze strony ojca, Robert i Dorothy Woolley; i dziadkowie, George i Edna Finkler.

Andrea zostawia swojego 16-letniego męża Michaela D. Finklera; trzech synów, Noe, Gabriel i Liam; Matka i ojciec, Alan i Janice Woolley z Youngstown; Babcia Erma Tarantino z Youngstown; Ciocia i wujek Gina (George) Colaneri z Polski; Siostra Jennifer (Richard) Romeo z New Middletown; Brat Alan (Amy) Woolley z Salem; Matka i teść Michael i Rose Finkler z Toledo; Siostra i szwagier, Ellen (Charlie) Aring z Pemberville, Phillip (Adriann) Finkler z Toledo i Andrew (Kassia) Finkler z Tucson w Arizonie; Siostrzenice i siostrzeńcy, Gina i Vito Romeo, Brooks i Frankie Woolley, Megan i Joel Aring, Isabelle, Maxwell, Theodore i Kathryn, Lilly, Caleb i Owen Finkler; i drogi przyjacielu, Jess Chen.

Świętowanie życia odbędzie się w późniejszym terminie, kiedy wszyscy będziemy mogli być razem.

Zamiast prezentów lub kwiatów rozważ przekazanie darowizny na fundusz college’u chłopców. https://www.ugift529.com/ ~ Kod prezentowy: 22Z-P1K (REDMON, STOW, 330-688-6631).

(specjalna wskazówka)

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *