Connect with us

Zabawa

Amerykańska ekipa Ryder Cup ogranicza dostęp serwisu Netflix do filmu dokumentalnego „Full Swing”.

Published

on

Amerykańska ekipa Ryder Cup ogranicza dostęp serwisu Netflix do filmu dokumentalnego „Full Swing”.

Cała drużyna European Ryder Cup bierze w tym tygodniu udział w mistrzostwach BMW PGA DP World Tour i wiele osób rozmawiało o nadchodzących turniejach przed dzisiejszym startem.

Shane Lowry, ostro krytykowany za wyprzedzenie w drużynie Adriana Meronka z Polskiodpowiedział w zeszłym tygodniu swoim najlepszym wynikiem w sezonie, zajmując trzecie miejsce w Irish Open.

Teraz przybywa do Wentworth jako obrońca tytułu jednego z najbardziej elitarnych wydarzeń DP World Tour z małym chipem na ramieniu.

„[The criticism] Szczerze mówiąc, nie podobało mi się to szczególnie” – powiedział Lowry. „Czuję, że tak, moje wyniki w tym roku nie były świetne, ale mam wrażenie, że jeśli spojrzysz na statystyki i wymienisz 12 najlepszych graczy w Europie, jestem jednym z nich”.

„W zeszłym tygodniu nie czułem, że mam coś do udowodnienia, ale jeśli uciszę niektórych ludzi, niech tak będzie”.

Jon Rahm, który nieoficjalnie przejmuje pałeczkę od Sergio Garcii w roli reprezentanta Hiszpanii Ryder Cup, został zapytany o wszechczasów europejskiego lidera i odpowiedział z westchnieniem.

„Myślę, że byłoby naprawdę głupio, gdyby ktoś nie polegał na doświadczeniu Sergio Garcíi w Ryder Cup [if he becomes eligible again]powiedział Rahm. „Mam na myśli, że jest najlepszym zawodnikiem, jakiego kiedykolwiek miała Europa, zdobył najwięcej punktów i pokazywał to wielokrotnie. Gdyby mógł zostać wicekapitanem, zdecydowanie bym na nim polegał. Tak jak my będziemy polegać na Ollie [Jose Maria Olazabal] na nadchodzącym Ryder Cup.”

Garcia i wielu innych europejskich graczy, którzy obecnie należą do LIV Golf, nie kwalifikowali się do zespołu po podjęciu decyzji o wycofaniu się z DP World Tour, aby uniknąć kary za grę na torze LIV.

READ  „Kevin sam w domu”. W końcu dziewczyna brata głównego bohatera to chłopiec

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *