Connect with us

Zabawa

Agata Duda czyta „Balladynę”. Andrzej Duda nie zszedł z jej kroku

Published

on

Ponownie odbędzie się ogólnopolskie czytanie wybranych kampanii czytelniczych. W tym roku wybrano dzieło Juliusza Sowackiego „Balladyna”. Patronem wydarzenia jest Prezydent RP. Andrzej Duda. Dlatego nie mogło zabraknąć go na uroczystości zorganizowanej w Warszawie. Ona jest z tobą Agata Kornhauser-Duda. Zobacz, jak się zaprezentowała.

Agata Duda czyta „Balladynę”

Agata Duda jest dla wielu ikon mody. Pierwsza dama zawsze stara się wyglądać elegancko. Zwykle nosi dopasowane sukienki, garnitury lub garnitury. Tym razem pojawia się w Ogrodzie Saskim w długiej sukience z modnym wzorem i paskiem w talii. Wąski materiał podkreśli sylwetkę żony Andrzeja Dudy. Aby to zrobić, wybrała buty na niskim obcasie w podobnym odcieniu do sukienki. Cao komplementuje ulubioną fryzurę i mocny makijaż pierwszej damy. Andrzej Duda pojawi się w ciemnym garniturze, jasnej koszuli i jaskrawym krawacie.

Obejrzyj wideo
Andrzej Duda nie wstydzi się miłości do żony

Małżonkowie nie szczędzili sobie uczuć. Prezydent wygrał rękę małżonka, więc poszli do przygotowanego dla nich zarządzenia. Obie przeczytały fragment dramatu „Balladyna”. Aby to zrobić, pierwsza dama musiała nosić stylowe okulary. Po występie zasiedli wśród zgromadzonej publiczności i wysłuchali zaproszonych gości. Oprócz pary prezydenckiej Ogród Saski odwiedza minister kultury Piotr Gliski oraz aktorzy: Krzysztof Kwiatkowski i Rafa Zawieruchaktórzy przedstawili swoje interpretacje twórczości Sowskiego.

Jak ci się podoba stylizacja pierwszej damy?

READ  GameOn zapewnia aktualizację statusu MCTO
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *