Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    HUMANMAG
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    HUMANMAG
    Home»Sport»Isabelle Weidemann wycofuje się z europejskich pucharów, aby skoncentrować się na przygotowaniach do mistrzostw świata
    Sport

    Isabelle Weidemann wycofuje się z europejskich pucharów, aby skoncentrować się na przygotowaniach do mistrzostw świata

    25 listopada, 2023Brak komentarzy2 Mins Read
    Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Reddit WhatsApp Email
    Isabelle Weidemann wycofuje się z europejskich pucharów, aby skoncentrować się na przygotowaniach do mistrzostw świata
    Share
    Facebook Twitter Pinterest Reddit WhatsApp Email

    CALGARY, ALBERTA – Kanadyjka Isabelle Weidemann wycofała się z dwóch zbliżających się przystanków Pucharu Świata w Norwegii i Polsce. Wróci do Kanady, aby w pełni przygotować się do pozostałej części sezonu międzynarodowego, który zakończy się w lutym przyszłego roku Mistrzostwami Świata ISU w łyżwiarstwie szybkim na własnym lodowisku w Calgary.

    „Mistrzostwa Świata to najważniejsze wydarzenie w naszym sezonie i chcę być dobrze przygotowany, aby dać z siebie wszystko w tych zawodach. Wspólnie z moimi trenerami i personelem pomocniczym zdecydowaliśmy, że dodatkowy odpoczynek i czas w domu będzie cenniejszy dla moich przygotowań niż udział w III i IV Mistrzostwach Świata w Europie.”

    Izabela Weidemann

    Weidemann pomógł Kanadzie zdobyć srebrny medal w drużynowym biegu na dochodzenie podczas otwierających sezon Pucharu Świata w Japonii. W biegu na 3000 m kobiet dwukrotnie znalazła się w pierwszej dziesiątce, dziewiąte miejsce w Obihiro i szóste miejsce w Pekinie. Pochodzący z Ottawy ostatni sezon zakończył na drugim miejscu w wyścigach długodystansowych Pucharu Świata i został mistrzem świata w drużynowym biegu na dochodzenie wraz z Ivanie Blondin i Valérie Maltais.

    Kanadyjska drużyna łyżwiarstwa szybkiego na długim torze wraca do akcji w najbliższy weekend, zatrzymując się w Pucharze Świata w Stavanger w Norwegii (1-3 grudnia) przed zakończeniem sezonu jesiennego w Tomaszowie Mazowieckim (8-10 grudnia). Wyścigi można oglądać na żywo na platformach cyfrowych CBC Sports, m.in CBCsports.ca oraz aplikacja CBC Gem.

    Zofia Nałkowska

    Zofia Nałkowska jest autorką publikującą na portalu humanmag.pl, gdzie zajmuje się tematami z zakresu aktualności, polityki, biznesu, technologii, sportu, rozrywki i stylu życia. Koncentruje się na rzetelnym przekazywaniu informacji, śledzeniu bieżących wydarzeń oraz prezentowaniu tematów ważnych dla czytelników w sposób jasny, przejrzysty i przystępny.

    READ  Belinda Bencic przeżywa, Sloane Stephens umiera w Charleston
    Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn WhatsApp Reddit Email
    Previous ArticleFilm z „antyrządowego” wiecu w Warszawie błędnie oznaczony jako marsz pro-palestyński
    Next Article Wyznaczony polski premier zaprezentuje w poniedziałek swój nowy gabinet – Sekcja Angielska

    Related Posts

    Szef olimpijski: Polska celuje w 16 medali na igrzyskach w Paryżu

    29 lipca, 2024

    Pełna energii Austria wygrywa i sprawia, że ​​Polska Lewandowskiego będzie pierwszą drużyną, która odpadnie z Euro 2024 | KLRT

    29 lipca, 2024

    Polski duet wykorzystuje swoje niezwykłe wyjazdy sportowe

    28 lipca, 2024

    Kontuzjowany polski napastnik Robert Lewandowski nie wystąpi w meczu otwarcia Euro 2024

    23 lipca, 2024

    Trener Polski Probierz jest przekonany, że Lewandowski zagra na Mistrzostwach Europy

    23 lipca, 2024

    Pełna energii Austria wygrywa i sprawia, że ​​Polska Lewandowskiego jest pierwszą drużyną, która odpadnie z Euro 2024 – WWLP

    21 lipca, 2024
    Add A Comment
    Leave A Reply Cancel Reply

    Navigate
    • Dom
    • Nagłówki
    • Świat
    • Biznes
    • Nauka
    • Technika
    • Sport
    • Rozrywka
    Pages
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    • o nas
    • Formularz kontaktowy
    • DMCA
    • Polityka Redakcyjna
    • Polityka prywatności
    © 2026 HumanMag. All rights reserved.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.