Connect with us

Najważniejsze wiadomości

Top 10: Najlepsze narzędzie do edycji wideo dla początkujących

Published

on

Początkowo wielu uważało edycję filmów za trudne zadanie, które ograniczało się do tych, którzy wyróżniali się w tej dziedzinie. Jednak wprowadzenie oprogramowania do edycji wideo ułatwiło to osobom, które nie są dobrze zorientowane w edycji filmów. Nawet jeśli jesteś w tym początkujący, z pomocą edytora wideo online, będziesz mógł z łatwością przeglądać cały proces edycji. 

Kilka edytorów wideo online oferuje takie funkcje, jak gotowe szablony i inne projektu elementy, które jeszcze bardziej uproszczą Twoje zadanie. Biorąc pod uwagę powyższe, przygotowaliśmy listę zawierającą dziesięć najlepszych edytorów wideo online, które pomogą usprawnić proces edycji. 

Najlepsze oprogramowanie do edycji wideo, które każdy początkujący musi sprawdzić!

  • Lumen5

Lumen5, internetowy edytor wideo, pomaga realizować projekty wideo w najbardziej klasyczny i najbardziej kreatywny sposób. W przeciwieństwie do wielu opisanych powyżej programów do edycji wideo, Lumen5 oferuje usługi podobne do narzędzia do edycji wideo i jest uważany za taki sam. Lumen5 jest znany z dostarczania niesamowitych edycji filmów marketingowych w mediach społecznościowych. Filmy promocyjne i vlogi można edytować i tworzyć za pomocą Lumen5. 

  • Apple iMovie

Jeśli jesteś iOS użytkownikiem, Apple iMovie powinien być Twoim ulubionym edytorem wideo, ponieważ jest to jedno z najlepszych programów do edycji wideo dla użytkowników iPhone’a i iPada. Apple iMovie jest prosty w nawigacji i zawiera filtry o wysokiej wierności. Ponadto możesz edytować filmy bezpośrednio za pomocą Apple iMovie po nagraniu ich na iPhonie. Użytkownicy mogą przesłać końcowy film na iPada lub MacBooka w ciągu minuty lub dwóch. 

Apple iMovie zawiera narzędzie o nazwie „Chroma-key”, które umożliwia pracę z zielonym ekranem. Za pomocą Apple iMovie będziesz także mógł odpowiednio zmienić tło swojego filmu. 

  • InVideo

InVideo jest uważany za jeden z najlepszych edytorów wideo online na rynku. Jeśli dopiero zacząłeś tworzyć filmy, okaże się, że to oprogramowanie jest stosunkowo łatwe do zrozumienia. InVideo to wyjątkowe oprogramowanie hostowane w chmurze, dzięki czemu jest dostępne dla użytkowników bez pobierania. Podobnie nie stracisz żadnych danych, ponieważ ich kopia zapasowa zostanie utworzona w chmurze. 

Co więcej? To oparte na przeglądarce oprogramowanie nie zwalnia, nawet jeśli Twój projekt jest wypełniony przejściami, ramkami, naklejkami i nie tylko. Możesz rozpocząć dowolny projekt z największą łatwością dzięki dostępności ponad 4000 szablonów, które pomogą Ci w całym procesie edycji. 

  • Corel VideoStudio

Dzięki takim funkcjom, jak 360-stopniowa wirtualna rzeczywistość i dostęp do rozdzielczości 4K, Corel VideoStudio jest niewątpliwie jednym z najlepszych programów do edycji wideo na rok 2021. Corel VideoStudio zawiera ponadto funkcję śledzenia ruchu, która umożliwia śledzenie i edycję poszczególnych postaci lub obiektów w całym wideo. Ponadto Corel VideoStudio to internetowy edytor wideo kosztuje 51,99 USD i musisz zapłacić tę kwotę tylko raz. 

READ  Koronawirus. Pilna kontrola po śmierci kierowcy karetki. Szpitale odmówiły przyjęcia
  • Nero Video

Nero Video, najwyższej klasy edytor wideo online, jest polecany przez początkujących, którzy szukają niedrogiego oprogramowania do edycji wideo. Aby skorzystać z usług premium, musisz subskrybować jednorazową płatność w wysokości 49,99 USD. Nero Video zawiera ponadto odpowiednią liczbę funkcji, sztuczek i efektów specjalnych, które nadadzą Twoim edytowanym filmom profesjonalny i bardziej wciągający efekt. 

  • Filmora od Wondershare

Filmora, dzięki swojej prostocie i elastyczności, pozwala z łatwością edytować filmy przy jednoczesnym zapewnieniu i utrzymaniu jakości. Filmora umożliwia użytkownikom przeglądanie kilku efektów, a najczęstsze z nich to filtry, warstwy, ruch i przejście. Filmora działa szczególnie dobrze z dodawaniem tytułów i ich przejść. 

  • CyberLink PowerDirector

CyberLink PowerDirector jest znany z doskonałych funkcji edycji wideo i prostego interfejsu użytkownika. Upewnij się, że zapoznałeś się z każdym samouczkiem przed użyciem tego internetowego edytora wideo Aby edytować filmy przy minimalnym wysiłku. Co więcej, czas renderowania CyberLink PowerDirector jest szybki w porównaniu z innymi programami i narzędziami do edycji wideo. Możesz korzystać z tego oprogramowania i korzystać z jego doskonałych funkcji za jedyne 79,99 USD, ale musisz zapłacić tę kwotę tylko raz.  

  • Adobe Premiere Elements

Popularność Adobe skłoniła Adobe Premiere Elements do sporządzenia listy. Edycja z asystą to doskonała funkcja, która ułatwia użytkownikom poruszanie się po programie Adobe Premiere Elements i umożliwia natychmiastową edycję filmów. Ten internetowy edytor wideo to doskonała alternatywa dla początkujących, którzy mają problemy z edycją swoich filmów.

Niezależnie od tego, czy tworzysz wideo do swojego kanału YouTube, czy do szkolnego projektu, Adobe Premiere Elements zapewni Ci wszelką potrzebną pomoc. 

  • Pinnacle Studio

Kolejne oprogramowanie z linii produktów firmy Corel, Pinnacle Studio, ma dodatkowe korzyści. Aktualizacja jest całkowicie warta funkcji, które oferuje. Pinnacle Studio jest w pełni wyposażony w wysokiej klasy elementy, takie jak śledzenie ruchu, obsługa 360-stopniowej rzeczywistości wirtualnej i obecność wielu kamer wraz z rozdzielczością 4K w wysokiej rozdzielczości. Przyjazny dla użytkownika interfejs tego internetowego edytora wideo umożliwia początkującemu korzystanie z wszystkich funkcji premium i unikalnych. 

  1. Adobe Premiere Pro 

Jeśli nie słyszałeś jeszcze o Adobe Premiere Pro, rzeczywiście wiele traciłeś! Adobe Premiere Pro, podobnie jak Adobe Premiere Element, to kolejne najwyższej klasy narzędzie do edycji wideo oferowane przez firmę Adobe. Co więcej? Adobe Premiere Pro zawiera wszystkie cechy kompletnego systemu do edycji wideo ze wszystkimi funkcjami, o które możesz poprosić jako edytor wideo. 

Jeśli używasz tego internetowego edytora wideo po raz pierwszy będziesz potrzebować trochę praktyki, aby się do tego przyzwyczaić. Jednak gdy już zaznajomisz się z obsługą programu Adobe Premiere Pro, będziesz mógł manipulować kolorami za pomocą narzędzia kolorów Lumetri, używać wielu kamer do pracy z różnymi kątami kamery i integrować swoje filmy w obecności innych programów Adobe. oprogramowanie. 

Podsumowanie 

W porządku, jeśli nie masz podstaw edycji wideo. W dzisiejszych czasach nawet ich nie potrzebujesz ze względu na fantastyczne oprogramowanie do edycji wideo dostępne online. Powyżej omówiono kilka z nich, które są znane ze swoich najwyższej klasy funkcji i szybkości renderowania. Wypróbuj je i przejdź do tego, który najlepiej odpowiada Twoim wymaganiom. 

READ  Legendarni władcy Piastów zamienili się w gwiazdy rocka, by wzbudzić zainteresowanie polską historią - Pierwsze wiadomości
Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *