Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
Tristan i Izolda Richarda Wagnera

Tristan i Izolda Richarda Wagnera

Humanmag

Już 8 października w wybranych kinach w Polsce będzie można obejrzeć transmitowaną na żywo z nowojorskiego MET inscenizację "Tristana i Izoldy" w reżyserii Mariusza Trelińskiego.

Redakcja Humanmag.pl
3 października 2016

  • Skomentuj

Inscenizacja Tristana i Izoldy w reżyserii Mariusza Trelińskiego przeszła już do historii premier operowych na najważniejszej scenie świata – Metropolitan Opera w Nowym Jorku. Przedstawienie przyjęte przez publiczność owacjami na stojąco okazało się sukcesem polskich realizatorów i triumfem muzyki Wagnera pod batutą sir Simona Rattle'a. To już trzecie miejsce premiery spektaklu (wcześniej można było go oglądać w Baden-Baden i w Warszawie), co potwierdza tylko powodzenie, jakim cieszy się na światowych scenach.

Tristan i Izolda nie schodzi z afisza w MET – Ci z Was, którzy nie mieli jeszcze okazji obejrzeć przedstawienia, mogą to zrobić już 8 października i to nie oddalając się znacznie od domu. "The Met: Live in HD" to cykl transmisji oper prosto z Metropolitan Opera w Nowym Jorku. W sezonie 2016/2017 pierwszym spektaklem wyświetlanym na żywo w ponad 20 kinach w Polsce będzie właśnie Tristan i Izolda. Wyznaczy on tym samym setną transmisję cyklu, dzięki któremu przedstawienia mogą oglądać widzowie z aż 70 krajów.

Lista kin i szczegóły transmisji na stronie organizatora http://new.nazywowkinach.pl/met-in-hd/gdzie-obejrze

fot. Krzysztof Bieliński

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się