Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
Festiwal Spektakli dla Dzieci Mała Talia

Festiwal Spektakli dla Dzieci Mała Talia

Humanmag

start: 20 listopada 2016czas trwania: 3 tygodnieTeatr im. L. Solskiego w Tarnowie

Redakcja Humanmag.pl
24 listopada 2016

  • Skomentuj

20 listopada wystartowała ósma edycja Festiwalu Spektakli dla Dzieci Mała Talia. Z tej okazji, przez trzy tygodnie, najmłodsi miłośnicy teatru obejrzą spektakle, będą uczestniczyć w warsztatach oraz wielu ciekawych wydarzeniach. W ramach festiwalu, blisko cztery tysiące dzieci obejrzy spektakle z Tarnowa, Kielc i Rabki Zdrój. Weźmie udział w warsztatach plastycznych, aktorskich i z emisji głosu.

Tylko z okazji otwarcia Małej Talii, wszystkie dzieci wraz z rodzicami i dziadkami, wziąć mogły udział m.in. w warsztatach plastycznych, zajęciach tanecznych, karaoke i teatralnych konkursach z nagrodam. Ponadto w ramach festiwalu obędą się konkurs plastyczny, którego efekty będzie można podziwiać w postaci wystawy w foyer teatru oraz gra miejska podczas, której uczestnicy przemierzą centrum Tarnowa w poszukiwaniu postaci z bajek i legend. Na zakończenie teatr odwiedzi Św. Mikołaj, który spotka się z dziećmi i ich opiekunami - w weekend 3 i 4 grudnia. Natomiast z myślą o nauczycielach i opiekunach grup teatralnych Mariusz Szaforz i Jerzy Pal poprowadzą warsztaty reżyserskie. Więcej na www.teatr.tarnow.pl

fot. Teatr im. L. Solskiego w Tarnowie

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się