Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub

Dla mediów

Humanmag

HUMAN to magazyn lifestylowy wydawany w cyklu kwartalnym. Pierwszy numer czasopisma zadebiutował z końcem września 2015 r.

Redakcja Humanmag.pl
21 września 2015

  • Skomentuj

Zgodnie z tytułem magazynu, w centrum zainteresowań redakcji jest człowiek – w różnych wymiarach m.in. społecznym, kulturowym, jak również związanym ze zdrowiem, ekologią, nauką, godną pracą. W rozwoju każdej z tych dziedzin niebagatelną rolę odgrywają przedsięwzięcia finansowane z funduszy norweskich i EOG. Poszczególne działy magazynu odpowiednio nawiązują do wybranych aktywności związanych z codziennym życiem: pasjami, podróżami, pracą, domem, czasem wolnym, kulturą. Koncepcja pisma nawiązuje do idei „slow journalism”, która w tworzeniu materiałów dziennikarskich stawia na kontekst, analizę i opinię ekspertów.

Bezpłatne egzemplarze magazynu dostępne są na terenie całej Polski: w wybranych restauracjach, kawiarniach, hotelach oraz salonikach Kolportera. Wydanie papierowe magazynu HUMAN wspiera strona internetowa, dostępna pod adresem: www.humanmag.pl

- HUMAN ma przede wszystkim dostarczać pozytywnych emocji, być impulsem do zmiany i podejmowania nowych wyzwań. A także zwyczajnie, sprawiać choć odrobinę przyjemności. Nasz HUMAN ma być przede wszystkim „ludzki” i o taki jego wymiar będziemy zabiegać – mówi o nowym tytule Marta Borowska, redaktor naczelna magazynu HUMAN.

Wydawnictwo powstaje dzięki finansowaniu z funduszy norweskich i EOG. Wydawcą magazynu jest Ministerstwo Rozwoju.

Objętość każdego wydania: 72 strony

Nakład: 70 tys. egzemplarzy

Pliki

- logo magazynu [.eps]

- logo magazynu [.jpg spakowane zipem]

- okładka 1. numeru magazyny [.jpg]

- informacja prasowa [.doc]

Adres redakcji

Publikator Sp. z o.o.
15-425 Białystok
ul. Cieszyńska 3A
tel. 85 65 39 000
fax 85 71 94 669
www.humanmag.pl
redakcja@humanmag.pl

Redaktor naczelna magazynu HUMAN
Marta Borowska
mborowska@publikator.com.pl
609 791 904

Redaktor prowadzący portalu www.humanmag.pl
Arkadiusz Kaczanowski
akaczanowski@publikator.com.pl
609 791 797

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się