Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
Zobacz wyjątkowy przewodnik po najpiękniejszych miejscach Polski

Zobacz wyjątkowy przewodnik po najpiękniejszych miejscach Polski

Humanmag

Kierunek Polska to wyjątkowy przewodnik, w którym propozycje dla siebie znajdą zarówno miłośnicy pieszych wędrówek, jak i ci, którzy poszukują przygód i tajemnic. Koniecznie się z nim zapoznajcie!

Redakcja Humanmag.pl
29 sierpnia 2017

  • Skomentuj

Kierunek Polska to przewodnik po najpiękniejszych regionach Polski. 15 wyjątkowych propozycji zarówno dla miłośników historii i natury, jak i poszukiwaczy przygód i tajemnic. Ideą tego przewodnika jest pokazanie projektów, które w latach 2009–2014 zostały dofinansowane z funduszy norweskich i EOG – jest ich już ponad 1200. Beneficjentami funduszy norweskich i EOG są m.in. zamek w Malborku, Łazienki Królewskie w Warszawie, Muzeum POLIN, ale także programy rozwoju tradycyjnego bartnictwa, ochrony foki szarej, niedźwiedzi czy żubrów.

Każdy temat wzbogacony jest praktycznymi informacjami o atrakcjach na szlaku i w jego okolicy, rodzajach aktywności, które można tam uprawiać. Znajdziecie tu Państwo również setki zdjęć, które z pewnością zachęcą do ruszenia w drogę. Dzięki temu przewodnikowi będziecie mieli okazję odkryć Polskę na nowo.

Przewodnik jest dostępny na stronie funduszy norweskich i EOG: TUTAJ

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się