Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
Tak powstawała nasza okładka

Tak powstawała nasza okładka

Humanmag

Kasia Kępka będzie bohaterką kolejnego wydania magazynu Human. Ale już dziś zdradzamy kulisy powstawania sesji okładkowej do naszego czasopisma.

Redakcja Humanmag.pl
18 grudnia 2015

  • Skomentuj

Tematem najbliższego wydania magazynu Human będzie wszytko, co się wiąże ze zdrowiem - troską o nie, ale też zagrożeniami jakie niesie dla naszych organizmów współczesna cywilizacja. Kasię Kępkę, promotorkę aktywności fizycznej, zobaczycie w specjalnie przygotowanej na tę okazję sesji okładkowej, którą wykonał Adam Tuchliński. Będziecie mieli również okazję przeczytać wywiad, który przeprowadził z Kasią nasz reporter, Piotr Sawczuk. On też przyglądał się pracom nad Human-ową sesją, za której kulisy możemy teraz zajrzeć!

Moda na bycie fit jest akurat tą dobrą rzeczą, która przyszła do nas ze Stanów Zjednoczonych. Tam,
oprócz rzeszy ludzi otyłych jest przecież mnóstwo osób regularnie uprawiających sport. Co ważne, nie są to tylko ludzie młodzi, ale osoby po 80-tce czy bliżej 90-tego roku życia, które uprawiają jogging, spacerują i jest to dla nich zupełnie naturalne. Udowadniają nam oni, że można być sprawnym i cieszyć się życiem również w późniejszym wieku. Mam nadzieję, że niebawem i w Polsce częściej będziemy spotykać aktywnych staruszków - Kasia Kępka.

Sport i zdrowa dieta muszą stać się dla nas czymś normalnym, naturalnym. Trening trzy razy w tygodniu powinniśmy robić obowiązkowo dla zdrowia i higieny osobistej. Choćby krótki, 20
minutowy przed komputerem w domowym zaciszu. Na początku może być ciężko, ale w końcu się przyzwyczaimy i stanie się to naszą zdrową rutyną. Jak już zobaczymy pozytywne efekty ćwiczeń, nie będziemy wcale chcieli się poddawać - Kasia Kępka.

Kasia Kępka prowadziła zajęcia podczas eventu "#latostrefa" w Darłówku w sierpniu tego roku – pokazywała jak dbać o swoje zdrowie i kondycję. Jest promotorką treningu funkcjonalnego, fanką zdrowego trybu życia oraz współwłaścicielką Centrum Treningu Funkcjonalnego – Gym Break Center w Warszawie. Poznaliśmy ją jakiś czas temu jako prezenterkę telewizyjną, gdy prowadziła programy rozrywkowe w muzycznej stacji Viva Polska. Potem pojawiała się na antenach Polsatu oraz TVN Meteo Active, gdzie również zajmowała się promowaniem aktywności i troski o swój organizm.

Obszerna rozmowa z Kasią na naszych łamach ukaże się w nowym roku – podobnie jak sesja zdjęciowa.

AKCJA #LATOSTREFA WSPARTA ZOSTAŁA
ZE ŚRODKÓW FUNDUSZY NORWESKICH I EOG

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się