Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
Prywatny świat Audrey

Prywatny świat Audrey

Humanmag

Dziecięce wspomnienia, rodzinne anegdoty, cytaty z prywatnych listów, rysunki, wreszcie – skrupulatnie gromadzone przez gwiazdę Hollywood przepisy na ulubione dania, a do tego przeszło 250 niepublikowanych wcześniej fotografii z domowego archiwum!

Redakcja Humanmag.pl
5 grudnia 2016

  • Skomentuj

Luca Dotti  
„Audrey w domu”
Wydawnictwo Literackie
marzec 2016

To wszystko złożyło się na wyjątkową książkę – biografię Audrey Hepburn, napisaną przez… syna aktorki.
Z perspektywy tej niezwykłej lektury poznajemy osobę zupełnie odmienną od tej, którą wielbiły tłumy. Miejsce znanej ze srebrnego ekranu Audrey-trzpiotki zajęła spełniona matka i żona, doskonała kucharka, wielbicielka domowego ogniska.
Trzon książki stanowią osadzone w rodzinnym kontekście przepisy kulinarne. Są one smakowitym, ale jedynie pretekstem do pokazania niezwykłego życia legendy kina, poczynając od dzieciństwa spędzonego w Holandii podczas II wojny światowej, poprzez karierę w Hollywood, życie aktorki, matki i żony w Rzymie, aż po ostatnie lata, które upłynęły na podróżach po świecie w roli ambasadora UNICEF.
„Audrey w domu” to rodzaj intymnego albumu, pokazującego świat aktorki i tych, których kochała. To również piękna opowieść pozwalająca czytelnikom przyjrzeć się jej życiu przez przysłowiową dziurkę od klucza. 

Audrey w domu-male.jpg

 

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się