Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
Odwiedź w wakacje: Europejskie Centrum Bajki (Pacanów)

Odwiedź w wakacje: Europejskie Centrum Bajki (Pacanów)

Humanmag

Wakacyjna wyprawa w świat bajek? Wcale nie musimy wybierać się do komercyjnych przybytków a la Disneyland by nasze dzieci poczuły, że znalazły się w świecie ulubionych bohaterów. Wystarczy śladami Koziołka Matołka wybrać się do Pacanowa.

Redakcja Humanmag.pl
11 sierpnia 2016

  • Skomentuj

Tu naprawdę kozy kują! I tu działa też Europejskie Centrum Bajki w którym wizyta to podróż w krainę marzeń i snów. Wyprawa do Pacanowa inspiruje do sięgania po literaturę oraz sprawi, że wszyscy – zarówno rodzice jak i dzieci – nasiąkną pozytywną energią. Na niezwykłej wystawie „Bajkowy świat” utrzymanej w charakterze interaktywnej zabawy, dzięki wykorzystaniu m.in. technik multimedialnych, ale przede wszystkim pomysłowości twórców, będziecie mogli przenieść się w miejsca jak ze snu – z dziecięcych opowieści pełnych kolorów i niespodzianek. Poczujcie się przez moment jak Koziołek Matołek!

Budowa siedziby ECB została sfinansowana m.in. ze środków EOG.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się