Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
Human – na zdrowie!

Human – na zdrowie!

Humanmag

W zdrowym ciele zdrowy duch! Hołdując tej zasadzie przygotowaliśmy dla Was kolejny numer naszego magazynu. Tym razem skupiliśmy się na tym, jak dbać o swoje ciało, organizm, umysł.

Redakcja Humanmag.pl
12 stycznia 2016

  • Skomentuj

Kwestia utrzymania wagi ciała w ryzach nabrała ostatnio nowego, bardzo wyraźnego znaczenia: tu chodzi o nasze zdrowie. Widać to szczególnie na przykładzie zdobywających coraz większą popularność „trenerek Polski”. I nie ma się tu z czego śmiać: kobiety i mężczyźni z różnych zakątków naszego kraju stosując się do ich zaleceń pozbywają się zbędnych kilogramów, zyskują wysportowaną sylwetkę oraz – co bardzo ważne – pewność siebie

– mówi Marta Borowska, redaktor naczelna magazynu Human.

Dlatego jedną z głównych bohaterek nowego wydania magazynu została Kasia Kępka – którą zobaczycie i na okładce, i w specjalnej sesji fotograficznej. Kasia jest propagatorką zdrowego trybu życia i w wywiadzie, jaki przeprowadził z nią Piotr Sawczuk, zdradza jak zdrowo można uzależnić się od sportu i dlaczego warto to zrobić. To bardzo inspirująca rozmowa, zapewniamy!

Najnowszy numer Humana pomoże Wam też zrozumieć, jak ważna jest odpowiednia dieta, profilaktyka zdrowotna czy regularne badania. Piszemy o bankach mleka, które pomagają naszym najmłodszym obywatelom dorastać zdrowo, poruszamy problem nadwagi wśród dzieci, a także mówimy o przełamywaniu lęków jakie wiążą się z chorobami psychicznymi czy nowotworami – epidemiami XXI wieku. Opowiadamy historie ludzi, którzy z tymi demonami walczą, pokazujemy jak skutecznie można pokonać strach i wygrać zdrowie.

Ważnym uzupełnieniem jest opowieść o tych, którzy dbają o przestrzeń w której żyjemy – by była przyjazna i tym sprawnym, i tym z ograniczeniami ruchowymi. Projektowanie uniwersalne to przyszłość budownictwa oraz tworzenia przedmiotów, dlatego warto już dziś dowiedzieć się, na czym dokładnie polega.

Nie zapomnieliśmy jednak, że początek roku to czas karnawału. Dlatego ważnymi tematami są sztuka, teatr, karnawałowe zwyczaje czy pomysły na to, jak sobie przystroić dom na ten czas – podpowiadamy, radzimy, pokazujemy jak to zrobić.

Co jeszcze w naszym magazynie? O tym już przekonacie się sami. Sprawdźcie, czy czasopismo jest dostępne w Waszej okolicy. Albo – pobierzcie wersję elektroniczną do czytania na swoim czytniku (PDF) albo komputerze.

Przyjemnej lektury!

 

 

 

 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się