Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
DiverCITY3 – Festiwal Miast już 3 października 2017 r. we Wrocławiu

DiverCITY3 – Festiwal Miast już 3 października 2017 r. we Wrocławiu

Humanmag

Interesują was pomysły na przyjazną miejską przestrzeń i na miasto otwarte na swoich mieszkańców? Koniecznie weźcie udział w wydarzeniu DiverCITY – tym razem w formie festiwalu miast.

Redakcja Humanmag.pl
29 sierpnia 2017

  • Skomentuj

Po raz trzeci Ministerstwo Rozwoju, Miasto Wrocław oraz Norweski Związek Władz Lokalnych i Regionalnych organizują wydarzenie DiverCITY – tym razem w formie festiwalu miast.

Konwencja wydarzenia zakłada równoczesną organizację w kilku blokach tematycznych 10-minutowych prezentacji dotyczących najlepszych praktyk i rozwiązań projektowych. Prelegentami wydarzenia będą polscy i zagraniczni eksperci z dziedziny polityki miejskiej, a key-note speaker’ami znani europejscy specjaliści ds. rozwoju miast.

DiverCITY3 ma stanowić przestrzeń wymiany wiedzy i doświadczeń, a także inspirować i inicjować wdrażanie sprawdzonych rozwiązań w różnych ośrodkach miejskich. Hasłem przewodnim festiwalu jest POMYSŁ NA MIASTO.

DiverCITY3 – Festiwal Miast w 2017 r. poruszał będzie następujące zagadnienia:

Pomysł na miasto mieszkańców
Pomysł na ruch w mieście
Pomysł na przyjazną przestrzeń
Pomysł na środowisko miejskie.
Już teraz zarezerwuj termin 3 października 2017 r. w swoim kalendarzu.

Chcesz się dowiedzieć więcej? Skontaktuj się z organizatorami za pośrednictwem formularza dostępnego na tej stronie

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się