Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
BRAVE FESTIVAL 2016

BRAVE FESTIVAL 2016

Humanmag

FESTIWAL 1-16 LIPCA 2016WROCŁAW

Redakcja Humanmag.pl
10 lipca 2016

  • Skomentuj

BRAVE FESTIVAL PRZECIW WYPĘDZENIOM Z KULTURY

Wydarzenie będące niepowtarzalnym przeglądem kultur i tradycji, którym grozi wyginięcie. Jak zapowiadają organizatorzy zanosi się na to, że tegoroczna, dwunasta już edycja festiwalu, będzie tą, która najmocniej ze wszystkich dotychczasowych dotyczyć będzie tematu „wypędzenia”. W programie nie zabraknie pokazów filmowych, koncertów, spektakli, dyskusji z artystami oraz warsztatów, ale Brave Festival to także promowanie aktywności ekologicznych i edukacja. 

Dwunasta edycja Brave Festival nosi tytuł „Outcasts - Wykluczeni”. To edycja znacząca i symboliczna. Będzie mówić o ludziach, którzy od zawsze byli w swoich i obcych społecznościach odmienni, inni, a przez to są stygmatyzowani i piętnowani. Tegoroczna edycja to kilkanaście zjawisk z całego świata ukazujących ludzi, których codzienność z rożnych przyczyn jest bardzo trudna i skomplikowana. Publiczność zobaczy tych, którzy przy pomocy sztuki postanowili odmienić wykluczenie. Za każdym z artystów kryje się potężna, bolesna, lecz i wzniosła historia. Przetrwali, ocaleli, wybili się na życiową niezależność. Przedstawiony zostanie świat ludzi z wielką wolą życia i tworzenia. Świat ludzi, którzy zdecydowali się z pozornej lub rzeczywistej słabości uczynić siłę. Świat ludzi wielkiej woli życia i ocalenia własnej wrażliwości.

Szczegóły programu na www.bravefestival.pl

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się