Dostarczamy HUMANistycznych inspiracji - ZNAJDŹ NAS NA FACEBOOKU! Albo od razu polub
Koncert w ciemności. Co wy na to?

Koncert w ciemności. Co wy na to?

Humanmag

17 grudnia Sebastien Huber, szwajcarski pianista, zagra swoje autorskie kompozycje powstałe w przeciągu ostatnich dwóch lat. Wyjątkowość utworów tkwi w bogatej harmonii, barwności dźwięków i świetlistości melodii, z których emanuje głęboko ludzkie ciepło i prostota. To muzyka, która rodzi się w nocy, w intymnej, bezpiecznej przestrzeni, wyłączonej z hałasu otaczającego nas świata. Forma koncertu odbiega […]

Justyna Łotowska
30 listopada 2017

  • Skomentuj

17 grudnia Sebastien Huber, szwajcarski pianista, zagra swoje autorskie kompozycje powstałe w przeciągu ostatnich dwóch lat.
Wyjątkowość utworów tkwi w bogatej harmonii, barwności dźwięków i świetlistości melodii, z których emanuje głęboko ludzkie ciepło i prostota. To muzyka, która rodzi się w nocy, w intymnej, bezpiecznej przestrzeni, wyłączonej z hałasu otaczającego nas świata.

Forma koncertu odbiega od typowej relacji artysta-publiczność. Sebastien zagra w ciemności. Taki sposób słuchania muzyki wyostrza słuch i łagodzi pożądliwość pozostałych zmysłów. Czy to początek zupełnie nowego pomysłu na odbiór muzyki? Zobaczymy. 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

Używamy ciasteczek, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Klikając jakikolwiek odnośnik na tej stronie wyrażasz zgodę na ustawienie plików cookie.Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zobacz naszą Politykę Cookies.

Tak, zgadzam się